Sluchátka Genius HS-M270 – Zábava pro vás aktivní životní styl

Sluchátka Genius HS-M270 – Zábava pro vás aktivní životní styl

SDÍLEJTE

Společnost Genius přináší na trh novinku pro všechny sportovce, v podobě moderního a pohodlného headsetu Genius HS-M270 se sportovním uchycením na uši. Headset, který se hodí zejména při letních aktivitách a dovolených.

Genius HS-M270 je headset určeny zejména pro aktivní využití při sportování, kdy chce uživatel poslouchat hudbu nebo být „na příjmu“ v případě příchozích hovorů. Nedostatečně spolehlivé umístění v uchu a vypadávání je častým jevem a nedostatkem běžných sluchátek, který model Genius HS-M270 eliminuje. Je tak vhodný pro většinu sportů, jako jsou běh, cyklistika, bruslení atp.

Uživatelé mají na výběr z provedení v hned několika elegantních barvách, oranžové, bílé, neonově zelené a černé. Sluchátka jsou vybavena pohodlnými háky za ucho vyrobenými z pružného silikonu, které dokonale fixují pozici sluchátek v uchu a nedochází tak k vypadávání v důsledku pohybu či otřesů při běhu. Toto provedení je navíc odolné vůči potu, a tak nehrozí jejich poškození či uvolnění. Silikonové fixační háky jsou nasazené na kabelu sluchátek, díky čemuž je možné jejich polohu snadno upravit tak, aby skvěle padly každému uživateli bez ohledu na velikost ucha.

Mikrofon je spolu s multifunkčním tlačítkem umístěn na kabelu. Multifunkčním tlačítkem může uživatel pohodlně přepínat skladby, pozastavit přehrávání a přijmout či ukončit hovor.

Samotná sluchátka jsou v tzv. provedení špunty, které odfiltruje rušivé okolní ruchy. Součástí balení jsou navíc dvě náhradní velikosti silikonových nástavců „špuntů“, tedy celkem tři velikosti S/M/L sloužící pro uživatele s širšími a užšími zvukovody.

Specifikace:

Genius  
Provedení Černé, bíle, oranžové nebo zelené
Připojení Jack 3,5mm
Frekvence 20 – 20KHz
Délka kabelu 1,2m
Součást balení Headset, silikonové nástavce velikosti S/M/L, plátěný pytlík pro uskladnění sluchátek, klip pro uchycení kabelu,

Doporučená koncová cena produktu Genius činí: 280,- s DPH

Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce: www.geniusnet.com

O výrobci Genius

Značka Genius je světovou ikonou ve výrobě počítačových periférií a příslušenství pro mobilní zařízení, která byla založena v roce 1983 v Taipei na Taiwanu společností KYE Systems Corp. Dnes tato společnost zaměstnává téměř 4000 lidí a za cíl si klade neustálý vývoj, vylepšování bezdrátových technologií, uživatelských funkcí a posouvat tak hranice v IT stále dál, to vše za účelem maximalizace uživatelského komfortu a zábavy z práce s těmito produkty.

 

SDÍLEJTE