Sluchátka Genius HS-M435 – Retro design za skvělou cenu

Sluchátka Genius HS-M435 – Retro design za skvělou cenu

SDÍLEJTE

Společnost Genius uvádí na český a slovenský trh nový elegantní headset v retro designu vhodný pro každodenní nošení, Genius HS-M435.

Genius HS-M435 je elegantní a velice lehký headset vyrobený z kvalitní nerezové oceli v kombinaci s matným černým plastem. Odolný nerezový náhlavní most je opatřen koženým polstrováním, takže i dlouhé nošení je stále pohodlné. Výškově nastavitelné kruhové náušníky byly navržené tak, aby byly dostatečně veliké a pokryly celé ucho a zároveň vypadaly elegantně i při nošení na veřejnosti.

Mušle headsetu jsou vybavené měniči o průměru 40mm s frekvenčním rozsahem 20Hz až 20KHz a impedancí 32ohmů. K levé mušli je přiveden odpojitelný kabel opatřený tlačítkem pro příjem telefonních hovorů a mikrofonem. Odpojitelný kabel je vysoce praktický zejména při častém přenášení a cestování, kdy odpojením kabelu uživatel předchází jeho poškození. Připojení do mušle headsetu je prostřednictví stereo konektoru Jack (3 pólový) a na straně zařízení je komunikace zprostředkována pomocí 4 pólového konektoru Jack.

Specifikace:

Genius  
Provedení Černé s nerez ocelí
Připojení Jack 3,5mm
Frekvence 20Hz až 20KHz
Rozměry 170x192x80 mm
Součást balení Headset Genius HS-M435, přípojný kabel s mikrofonem a uživatelský manuál

 

Doporučená koncová cena produktu Genius HS-M435 činí: 375,- s DPH

Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

 

Oficiální stránky výrobce: www.geniusnet.com

O výrobci Genius

Značka Genius je světovou ikonou ve výrobě počítačových periférií a příslušenství pro mobilní zařízení, která byla založena v roce 1983 v Taipei na Taiwanu společností KYE Systems Corp. Dnes tato společnost zaměstnává téměř 4000 lidí a za cíl si klade neustálý vývoj, vylepšování bezdrátových technologií, uživatelských funkcí a posouvat tak hranice v IT stále dál, to vše za účelem maximalizace uživatelského komfortu a zábavy z práce s těmito produkty.

 

SDÍLEJTE