Tipy na fotoaparáty a služby Canon, díky kterým bude letošní léto nezapomenutelné

Tipy na fotoaparáty a služby Canon, díky kterým bude letošní léto nezapomenutelné

SDÍLEJTE

PRAHA, 18. května 2018 – Ať už se chystáte vyrazit na rodinnou dovolenou, hudební festival, na svatbu nebo na letní party s přáteli, určitě budete chtít, aby vaše zážitky zůstaly uchovány. Fotoaparáty i digitální služby Canon vám to maximálně usnadní.

Malá zrcadlovka s velkým srdcem

Se zrcadlovkou Canon EOS 6D Mark II vykouzlíte neobyčejné záběry bez velké námahy. Usnadní vám to displej, který lze vyklopit a libovolně natočit. Bez problémů tak pořídíte záběry nízko nad zemí i rozsáhlé scenérie s fotoaparátem nad hlavou. Zkuste třeba při fotografování držet přístroj u pasu a získat tak přirozenější portréty.

Aplikace Canon Photo Companion

S ovládáním pomůže Canon Photo Companion

Ze zrcadlovky není potřeba mít žádné obavy. S jejím používáním i úplným začátečníkům skvěle pomůže aplikace Canon Photo Companion. Ta především právě majitelům zrcadlovek nabízí bezplatné kurzy v češtině, které poradí, jak zachycovat ty nejlepší snímky. Co uživatelé aplikace získají?

Po stažení si vyberou svůj fotoaparát a způsob, jakým fotografují, a aplikace jim přizpůsobí zobrazované články a videa. Budou plnit různá cvičení a tipy v rámci kurzu a po jejich splnění postupně přecházet na nové a pokročilejší, dokud nedosáhnou nejvyšší úrovně. Aplikaci lze stáhnout na Google Play i App Store.

Bezzrcadlovka EOS M50: ideální i na videa

Rozměrově má bezzrcadlovka Canon EOS M50 blíže k praktickému kompaktu, ale přitom se pyšní snímačem velikosti digitální zrcadlovky a neuvěřitelným výpočetním výkonem. Díky tomu můžete pořizovat úchvatné fotografie a natáčet videa v rozlišení 4K, a to i za špatného světla. Život svých majitelů dělá EOS M50 snazší i díky otočnému dotykovému displeji. Fotografičtí začátečníci zvyklí na používání telefonu pak ocení způsob zaostřování a přetahování dotykem prstu na displeji. V rámci Letního cashbacku lze po nákupu tohoto fotoaparátu do konce července navíc získat zpět 1 250 korun.

PowerShot G1 X Mark III: kompakt, který kamarádí s Wi-Fi

PowerShot G1 X Mark III je přístroj pro ty, kteří hledají kvalitu digitální zrcadlovky v kompaktním těle. Váha fotoaparátu je ani ne 400 gramů, takže vás nebude omezovat při letních aktivitách. Kromě skvělých snímků s ním natočíte i nádherné filmy ve formátu MP4 s Full HD. S PowerShotem G1 X Mark III bude stažení nebo poslání fotek i videí otázkou sekund, a to díky Wi-Fi nebo dynamické komunikaci na krátkou vzdálenost NFC. Při koupi tohoto přístroje do konce července lze díky akci Letní cashback získat 1250 korun zpět.

Všechny vzpomínky dosažitelné odkudkoliv

Stejně jako je důležité zachycovat zážitky a zásadní životní momenty, je třeba mít také možnost je uchovávat a sdílet se svými blízkými. Canon proto nabízí cloudové uložiště irista, které zdarma nabízí prostor 15 GB pro zachycené vzpomínky na jednom místě. Ukládá videa i snímky v originální kvalitě, včetně souborů RAW, a inteligentně je označuje podle obsahu – od západů slunce po sport, což zásadním způsobem zjednodušuje jejich vyhledávání. Navíc umožňuje jejich přidávání i následné sdílení prostřednictvím účtů na Googlu, Facebooku nebo Flickru. Speciálně k ukládání a sdílení fotografií dětí pak slouží úložiště Lifecake, které v různých prostředích (osobní počítač, telefon, tablet) dává možnost vytvářet fotografickou i video kroniku života přístupnou kdykoliv a odkudkoliv.

 

 

 

 

 

SDÍLEJTE