UPC nabízí superrychlé domácí a kancelářské internetové Wi-Fi sítě

UPC nabízí superrychlé domácí a kancelářské internetové Wi-Fi sítě

SDÍLEJTE
Internetové služby UPC Fiber Power 100 a Fiber Power 50 jsou aktuálně dostupné více než jednomu ze čtyř miliónů českých domácností., zdroj: UPC

Společnost UPC opět rozšiřuje možnosti praktického využívání svých internetových služeb UPC Fiber Power o rychlosti 100 Mbit/s a o rychlosti 50 Mbit/s.

Ty české domácnosti, které k nim mají přístup, si od nynějška mohou na jejich základě nechat od UPC vybudovat v bytě vlastní superrychlou Wi-Fi síť. Nabídka platí rovněž pro podnikatele a malé firmy využívající jakoukoliv internetovou službu z řady Power Business o rychlostech 15 Mbit/s, 40 Mbit/s a 110 Mbit/s.

UPC totiž nově zařazuje do své internetové nabídky špičkový modem Cisco EPC3925, jenž superrychlý bezdrátový přenos dat umožňuje. Zájemce přitom za modem zaplatí pouze 99 Kč měsíčně (včetně DPH). Samotnou instalaci pak provede školený technik za jednorázový poplatek 1 Kč.

„Na nový Cisco modem, lze připojit různá multimediální zařízení: např. stolní počítače, notebooky, scanery, tiskárny a další síťové bezdrátové prvky, fotoaparáty a jejich příslušenství, a v neposlední řadě veškeré herní konzole, které tento bezdrátový systém podporují. Ty tak mohou naplno využít možnosti internetových služeb UPC Fiber Power 100, Fiber Power 50 a Power Business. Krátce řečeno, vybudování multimediálního pracoviště či multimediální domácnosti je pro naše zákazníky z řad podnikatelů, malých firem a domácností opět mnohem snazší a jednoduší,” konstatuje v této souvislosti Václav Bartoň, generální ředitel UPC.

Cisco modem EPC3925 patří k nejmodernějším ED3.0 zařízením a kombinuje v sobě kabelový modem, dvě analogové telefonní linky, čtyři 10/100/1000BASE-T ethernetové porty a bezdrátový přístupový bod pracující ve standardech 802.11b/g/n. Modem umožňuje připojení k internetu na sítích ED3.0 s propustností přes 440Mbit/s v dopředném směru a 120Mbit/s ve zpětném směru.

Internetové služby UPC Fiber Power 100 a Fiber Power 50 jsou aktuálně dostupné více než jednomu ze čtyř miliónů českých domácností. Od června 2009 nabízí UPC i internetovou řadu Power Business určenou malým firmám a podnikatelům. Za uplynulé období si Power Business vydobyl v tomto segmentu trhu pozici třetí nejrozšířenější služby. V Praze je co do počtu zákazníků na druhém místě. Preferují ho zejména IT společnosti a společnosti působící ve službách.

SDÍLEJTE