Užijte si spoustu zábavy ve fotokoutku

Užijte si spoustu zábavy ve fotokoutku

SDÍLEJTE

Obliba bláznivých fotek čím dál více stoupá. Nikdo už nechce usedlé fotky z plesu, nýbrž rozpustilé obrázky plné smíchu, hlášek, rekvizit a vtipných obličejů. Takové se vám podaří pořídit díky fotokoutku, kde je vždy spousta legrace.

Co to je fotokoutek?

Fotokoutek Fotopixla.cz je profesionální fotobudka, ve které budete vyfoceni pomocí špičkového fotoaparátu Canon s rozlišením až 50 megapixelů. Pro ty nejlepší fotky je třeba zajistit prostor o rozměru 3 × 3 metry, postarat se o přívod elektrického proudu a dosah wi-fi.

Jak focení probíhá?

K focení je použita ta nejmodernější technika včetně výkonného studiového záblesku a světelného difúzoru pro změkčení světla. Fotokoutek je vybaven velkým dotykovým displejem, který zároveň slouží jako spouštěč focení. Po stisknutí máte 5 vteřin na to, abyste si připravili nějakou vtipnou pózu na vyfocení. Poté si můžete nechat fotky okamžitě vytisknout. Samozřejmostí je prémiový fotografický papír s barevnou stálostí až několik desítek let. Veškeré fotografie naleznete na zadní straně displeje. Odtud je možné nechat si je hned poslat na email či facebook.

Fotopixla pro jakoukoliv akci

Plánujete firemní večírek, ples, svatbu či večírek? Díky fotokoutku získáte nezapomenutelné fotky, neboť součástí 3 hodinového pronájmu je nespočet doprovodných služeb. V ceně je 2× obsluha fotobudky, neomezený počet vytisknutých fotek velikosti 10 × 15 cm, online fotogalerie, sada rekvizit, volba rámečku a pozadí. Fotografie vám budou zaslány v digitální formě na email nejpozději do 48 hodin.

Zábavné pozadí je základ

Výsledné fotky rozhodně nebudou na bílém sterilním pozadí. Volba pozadí se odvíjí od stylu vaší akce, není žádný problém navrhnout ho přímo na míru. To samé platí i o výběru rekvizit. V případě zájmu si můžete dohodnout typ těchto artiklů dopředu.

SDÍLEJTE