Víte, jak potěšit milovníky Xboxů? Kuponem na dobití Xbox peněženky

Víte, jak potěšit milovníky Xboxů? Kuponem na dobití Xbox peněženky

SDÍLEJTE

V posledních letech se stal Xbox dá se říct běžnou součástí našich domovů. Rádi k nim usedají děti i dospělí, ženy i muži, výjimkou ale není ani to, že hrají senioři. Není divu. Z obrovské nabídky her z nejrůznějších žánrů si vybere skutečně každý. Pokud víte o někom, kdo Xboxu holduje, vyplatí se znát Xbox kupony, kterých je hned pět různých typů.

Kupony pro radost a zábavu s Xbox

Nejprodávanější herní konzolu na trhu, která byla poprvé uvedena v listopadu roku 2001, si můžete užívat s těmito kupony:

  • Xbox předplacenou kartou – určená k dobití zůstatku, jež je pak možné využít na nákup her a jiných předmětů.
  • Xbox předplatné Live Gold – dovolí vám hrát online s přáteli a měsíc co měsíc členům nadělí 2 – 4 hry zcela ZDARMA, a to včetně kompatibilních Xbox 360 titulů, nebo zajímavé exkluzivní nabídky. Jde o nejstarší Xbox členství.
  • Xbox Game Pass – zajistí vám odemknutí knihovny s více než 100 her. Katalog her se pravidelně obměňuje, v nabídce jsou hry od nehrůznějších herních vydavatelů. Mimo jiné umožňuje i zpřístupnění titulů od Xbox Game Studos v den jejich vydání a další členské slevy.
  • Xbox Game Pass Ultimate – perfektní kombinace Game Pass a Gold. Přináší ale i další členské odměny, zkušební verze her, Play List neboli vlastní kolekci dostupných her i desetiprocentní slevu na digitální obsah od EA. Ultimate navíc dále přidává bezplatné výhody v herním obsahu i prostřednictvím různých partnerských nabídek.
  • PC Game Pass – potěší PC hráče.

V každém případě, Xbox předplatné i dobití zůstatku na Xbox účtu znamená pro vás nebo pro někoho, komu chcete udělat radost dárkem, spoustu zábavy a odreagování se. Použití kuponu je rychlé i flexibilní. Nemusíte k jeho pořízení dokonce vlastnit platební kartu. Xbox členství je skvělou volbou.

SDÍLEJTE