ADATA uvádí externí Ultra HD Media disk HM900

ADATA uvádí externí Ultra HD Media disk HM900

SDÍLEJTE

S kapacitou až 6TB zálohuje na jeden dotek a navíc simultánně nahrává i přehrává

ADATA Technology, ADATA Technology, přední výrobce vysoce výkonných modulů DRAM a produktů založených na NAND Flash, dnes představuje nový externí pevný disk HM900. Disk nabízí pohodlné zálohování s pokročilým managementem a je k dispozici v kapacitě až do 6TB. Technologie TurboHDD maximalizuje šířku pásma USB 3.0 pro rychlý přenos dat, zatímco 256-bitové AES šifrování zajistí robustní bezpečnost citlivých dat. A jelikož jsou dnes stále populárnější Ultra HD videa a audio s vysokými bitrate, výkonná a velkokapacitní média, jakým je například i HM900, jsou pro nadšence do zábavy nutností.

Vyberte si více diskového prostoru

Aby vyhověli různorodým rozpočtům a potřebám uživatelů, nabízí ADATA disk HM900 v kapacitách 2, 3, 4 a 6TB. Všechny varianty tak poskytují dostatečný prostor nejen pro veliké multimediální soubory, ale prakticky pro jakýkoliv typ obsahu – od dokumentů a fotografií, přes hudbu, až po Ultra HD 4K videa.

HM900-2

Speciálně navržený pro média

HM900 se může pochlubit tlačítkem pro rychlé jedno-dotykové zálohování, které umožňuje okamžitý přenos souborů ze zvoleného zařízení na disk. Podporuje také simultánní nahrávání a přehrávání videa, takže je neobyčejně snadné vychutnat si ho v klidu a bez přerušení. Uživatelé si mohou například přehrávat záznam sportovních přenosů i během nahrávání oblíbeného televizního pořadu na pozadí na tentýž disk. HM900 podporuje plánované i automatické zálohy a synchronizaci obsahu u více zařízení – vše pomocí uživatelsky přívětivého rozhraní.

Odolný proti nárazům a zabezpečený

Disk má vestavěné senzory na ochranu dat proti poškození v důsledku náhlého pohybu nebo pádu. Pokud k tomu dojde, HM900 automaticky zastaví aktivitu, aby ochránil data. Když šok pomine, automaticky pokračuje provoz dál. Uživatelé jsou o stavu informováni prostřednictvím LED indikátorů. Na ochranu dat a bezpečnost citlivých údajů může HM900 využívat 256-bitové AES šifrování, které odolá útokům a ochrání vaše data před zneužitím.

HM900-1

Turbem nabitý výkon

Pro plné využití propustnosti USB 3.0 přesouvá HM900 velké multimediální soubory pomocí vestavěného akcelerátoru TurboHDD. Tato technologie snižuje čas potřebný na přesun dat a významně zkracuje dobu načítání aplikací, her, či jiného obsahu.

O společnosti ADATA

Společnost ADATA Technology, jeden z největších světových výrobců modulů SDRAM a USB flash disků na světě, poskytuje ucelené řešení v oblasti pamětí, které obsahují paměťové karty, pevné paměťová úložiště SSD (solid state drive) a přenosné pevné disky. V portfoliu ADATA jsou také produkty navrženy pro lepší využití mobilních zařízení a společnost je také významným poskytovatelem pokročilých LED osvětlení.

Na svém kontě má ADATA významné mezinárodní ocenění, jako jsou německé ceny iF Design, red dot, cena veletrhu CES za nejlepší inovaci (CES Best of Innovations Award), japonské ocenění Good Design, dále cena Best Choice of Computex a tchajwanská cena Excellence Gold Award . Motto společnosti „Láska, život, sny“ plně vyjadřuje podstatu značky ADATA a roli, jakou inovativní paměťové produkty hrají v usilování lidí o univerzální ceněné ideály. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.adata.com.

SDÍLEJTE