5 tipů na kryty pro AirPods

5 tipů na kryty pro AirPods

SDÍLEJTE

Pokud posloucháte hudbu při sportu, podle vědců daleko méně vnímáte fyzickou únavu a snadněji se naučíte nové pohyby. Sport ovšem není jedinou příležitostí, jak využít svá sluchátka. Pravděpodobně si svoje AirPods nosíte s sebou všude možně. A právě proto na ně potřebujete dobré pouzdro.

Kryty pro AirPods sluchátka chrání před vodou i poškrábáním. Hledejte takové, jež je vyrobeno z robustního materiálu – TPU, kůže, silikonu apod. Pokud ho plánujete používat venku, zauvažujte nad vodotěsným. Pro noční využívání se hodí pouzdra svítící ve tmě. Pojďme se ale podívat na pár konkrétních příkladů.

1. Voděodolný silikonový obal

Outdoorové kryty na telefony, jež nabízí voděodolnost, bývají obvykle robustní a výrazně zvětší rozměr telefonu. Pro voděodolné obaly pro AirPods tohle ovšem neplatí. Když si pořídíte silikonový voděodolný ochranný obal, rozměry krabičky na sluchátka se příliš nezvětší. Kromě toho jsou na výběr atraktivní barevná provedení.

2. Elegantní kožená kapsa

Potrpíte si na design a eleganci? Pak bude možná lepší sáhnout po koženém pouzdru, respektive kožené kapse. Pěkné vyrábí například značka QIALINO. Ceny jsou o něco vyšší než u silikonových pouzder, ovšem takové pouzdro z kůže vydrží opravdu dlouho.

3. Veselé silikonové obaly

Silikonová pouzdra na AirPods jsou k dispozici opravdu ve velké škále designů. Můžete si pořídit obal vypadající jako kelímek s brčkem, roztomilé prasátko, jahůdka nebo drink v kelímku.

4. Prémiové obaly od známých značek

Guess či Karl Lagerfeld vyrábí nejen obaly na telefony, ale také na AirPods. Snadno tedy sladíte design sluchátek s designem telefonu.

5. Jednoduchý transparentní obal

A na závěr tip pro ty, kteří nechtějí minimalistický vzhled sluchátek AirPods ničit žádným obalem – pořiďte si transparentní kryt.

Všechny výše popsané kryty pro AirPods pořídíte za výhodné ceny v e-shopu AppleKing.cz.

 

SDÍLEJTE