Jak lépe komunikovat s členy vaší organizace nebo instituce?

Jak lépe komunikovat s členy vaší organizace nebo instituce?

SDÍLEJTE

Vlastní appku dnes vytváří mnoho subjektů. Pomáhá v soukromé sféře, kde se stará o usnadnění komunikace s klienty. Skvěle se ale osvědčuje také v rámci obcí, škol, nebo zájmových uskupení.

Mobilní aplikace urychlí komunikaci

Pro členy vaší organizace, stejně jako pro každého z nás, je v dnešní době klíčový faktor času. Nikdo se nepřeje trávit vyhledáváním informací dlouhý čas. Mobilní aplikace se tedy postará o to, aby vyhledávací čas zkrátila na minimum. Rozhraní vlastní appky také umožňuje posílat uživatelům užitečné krátké zprávy. Notifikace tak členy vaší organizace upozorní na důležité informace, které by jim neměly uniknout. Aplikace se propojuje s GPS modulem, foťákem, nebo třeba s platební bránou a sociálními sítěmi.

Komunikujte rychle a v reálném čase

Vlastní aplikace pomáhá s komunikací ve všech možných sférách. O další výstavě se zde informují členové některé ze sekcí svazu chovatelů, myslivecké sdružení zde informuje o další schůzi, obce podávají informace svým občanům o tom, jaké kulturní nebo sportovní akce se budou konat na území jejich katastru. Aplikace pomáhá i v krizové komunikaci. Kdykoliv potřebujete něco sdělit v reálném čase, máte možnost.

Kdykoliv je online

Zprávy, které v aplikaci rozesíláte, se uživatelům zobrazí ihned, a to vždy, když jsou online. Nemusíte tedy čekat, než se dostanou aktivně na vaše stránky. Všichni budou mít přístup k informacím, kdykoliv je pošlete. To zvýší informovanost uživatelů aplikace a přinese zrychlení vzájemné komunikace.

Sdílejte si média

Vlastní aplikace samozřejmě umožňuje sdílení nejen zpráv, ale také mediálních souborů. V rámci aplikace tak můžete nasdílet libovolná média a dále udržovat soudržnost vašich uživatelů.

Vlastní appka je užitečným pomocníkem při organizaci soutěží, výstav, schůzí a sešlostí.

SDÍLEJTE