Chystáte se začít používat Chat GPT? Víme, jak na to

Chystáte se začít používat Chat GPT? Víme, jak na to

SDÍLEJTE

Nikomu z vás nemusíme složitě představovat nejnovější jazykový modul, který v posledních měsících způsobuje ohromný BOOM v celé řadě podnikání, prací i v oboru vzdělání. Není se čemu divit, protože s sebou přináší extrémně pokročilé funkce generování textu, ale zároveň i několik rizik. Na co si musíte dávat pozor?

Hrubá verze

Ačkoliv je samotná aplikace naprosto přelomovým vynálezem, zároveň trpí celou řadou různých nedostatků. Pro náš trh je tím nejpodstatnějším hlavně menší kvalita výstupů v českém jazyce. Zároveň je nutné brát v potaz časté generování zavádějících či nepřesných informací, což může značně ohrozit vaše podnikání nebo školní prospěch. Za zmínku určitě stojí i poměrně obecné nastavení, jež příliš nevyhovuje specializovaným profesím.

Jestli si chcete vyzkoušet Chat GPT česky, rozhodně se spolehněte spíše na některou z mnoha aplikací, jež z daného modulu vychází. Jejich výhodou je o něco sofistikovanější programování, které počítá s použitím přímo v konkrétních oborech. Jasným příkladem je třeba tvorba marketingových textů všech podob.

Vyzkoušejte Deeply

Na zmíněnou oblast se specializuje hlavně známá platforma Deeply, jež si poradí s popisem webových stránek, e-mailingem, otextováním produktů na stránkách e-shopu, generováním příspěvků na nejrůznější sociální sítě a tak podobně. Zároveň dokáže přeložit texty z více než třiceti světových jazyků.

Určitě není nutné předem nic platit, jelikož si lze vyzkoušet pětidenní testovací verzi zcela zdarma. Nemusíte se bát zbytečných složitostí. Celý proces generování textů funguje na základě několika málo kliknutí myši a napsání jednoduchých požadavků do tabulky. Po uplynutí dané doby se sami rozhodnete, jestli se jedná o dostatečně pokročilý nástroj pro vaše konkrétní účely.

SDÍLEJTE