O Impulsovic tarify internetového připojení lze i soutěžit

O Impulsovic tarify internetového připojení lze i soutěžit

SDÍLEJTE

Znáte nejposlouchanějších rozhlasovou stanici v českém éteru, Rádio Impuls? Pokud jej posloucháte, pravděpodobně vám něco říká i odpolední vysílání Fanda a jeho česká banda. Právě v tom je možné vyhrát nové internetové připojení v rámci Impulsovic tarifů.

Od 15. srpna je po celé ČR dostupná služba s názvem Impulsovic tarify, v rámci níž mohou obyvatelé z celé republiky získat rychlý internet na doma za dobrou cenu. A jelikož tyto tarify vznikly díky spolupráci se společností AIM, je rychlé připojení k dispozici opravdu skoro všude. Dostupnost u vás doma si vyzkoušíte přímo na webových stránkách.

Rychlý internet od předních poskytovatelů

Rádio Impuls se jako jednička v českém éteru spojilo s dalšími jedničkami. Po technické stránce jejich internetové tarify zajišťují společnosti AIM a CETIN, které v posledních letech ve velkém inovují internetovou síť v naší republice. Ať už máte zájem o internet Plzeň, nebo internet Bohumín, AIM tam s největší pravděpodobností má pokrytí, aktuálně totiž pokrývá 98 % ČR. Svou síť stále rozšiřuje a to byl jeden z důvodů, proč se Rádio Impuls spojilo právě s nimi.

Na posluchače Rádia Impuls čeká rok internetu zdarma

Kromě hezkých cen jsou Impulsovic tarify zajímavé ještě z jednoho hlediska. Dají se vyhrát v soutěži. Každý všední den mezi 15. a 18. hodinou probíhá soutěž o Impulsovic tarif v odpoledním vysílání Fanda a jeho česká banda. Stačí dobře poslouchat, vyřešit zadání soutěže a napsat do rádiového studia. Můžete vyhrát internetové připojení nebo televizní službu na celý rok zdarma.

Rádio Impuls pomáhá zrychlovat Česko

Celá iniciativa Impulsovic tarify je součástí velkého projektu Zrychlujeme Česko, za nímž stojí CETIN (Česká telekomunikační infrastruktura). Nejposlouchanější české rádio se tak snaží posluchačům ukázat, že i v menších obcích a na vesnicích lze mít rychlý internet.

SDÍLEJTE