Český dílenský nábytek vám pomůže zajistit optimální podmínky pro vaše podnikání

Český dílenský nábytek vám pomůže zajistit optimální podmínky pro vaše podnikání

SDÍLEJTE

Provozujete výrobní nebo opravárenskou dílnu a potřebujete do ní pořídit opravdu kvalitní vybavení? Pak volte takové, se kterým bude mít každá věc své přesně stanovené místo a každý zaměstnanec dostatek prostoru pro vykonávání své činnosti. Správně zvolený dílenský nábytek zajistí maximálně komfortní prostředí pro vykonávání všech činností souvisejících s vaším oborem. A zároveň se díky němu urychlí realizace veškerých procesů.

Jaký dílenský nábytek je využíván nejčastěji?

  • Dílenský stůl nebo ponk je zcela nepostradatelný. Skvělý je například typ, u kterého si sami můžete vybrat tu pravou pracovní desku, ideální nohy i další příslušenství.
  • Dílenská skříň je obvykle zhotovena z kovu. Pro jaké rozměry, vnitřní uspořádání a typ uzavírání se rozhodnete, je jen na vás. Dostupné jsou modely s klasickými i posuvnými dveřmi, s roletou, s plastovými boxy i s praktickými zásuvkami. A pokud potřebujete mít obsah stále na očích, bude tou pravou volbou typ s prosklenými dveřmi.
  • Dílenský vozík bývá vybaven zásuvkami nebo policemi. Jeho velkou výhodou je, že je opatřen kolečky, díky nimž ho snadno přemístíte.
  • Speciální skříně jsou určeny zejména pro specializované provozy. Jejich součástí je nejen uzamykatelný úložný prostor, ale také pracoviště kontroly a měření.
  • Elektro příslušenství a elektro skříně umožňují snadné zapojení všech potřebných přístrojů a spotřebičů.
  • NC program se postará, aby byly při ruce i ty nejdrobnější součástky.

Proč zvolit český dílenský nábytek? A jakého výrobce vybrat?

České společnosti dokáží vyrobit produkty, které se ctí obstojí mezi zahraniční konkurencí. Mezi takové patří i společnost POLAK CZ, která se zabývá výrobou dílenského nábytku. Důkazem jejích kvalit je fakt, že dílenský nábytek dodává nejen tuzemským zákazníkům; odběratele má i v mnoha ostatních evropských zemích.

SDÍLEJTE