Chcete být ve světě internetu vidět? A webové stránky už máte?

Chcete být ve světě internetu vidět? A webové stránky už máte?

SDÍLEJTE

Funkční, moderní, přehledné a především vydělávající webové stránky jsou dnes ve světě podnikání naprostým základem. Kvalitní web informuje i prodává. Ale je také jakousi vizitkou jeho provozovatele. Výroba takového webu samozřejmě něco stojí. Ozblávláště svěříte-li ji profesionálnímu webdesignérovi. My pro vás ale máme lepší řešení.

A levnější! Jím je řešení postavené na platformě WordPress s otevřeným systémem umožňujícím zapojení nesčetného množství firem i programátorů. Ve hře však jsou i široké možnosti řešení na míru. Součástí vašeho webu tak může být kalkulačka, pravidelný blog, a dokonce i e-shop. Jak se k takovému webu dostanete?

Snadná cesta k webu

Cesta k webu na Word Pressu je jednodušší, než jste se zřejmě domnívali. Nebojte, nebudeme od vás chtít, abyste si web vyráběli sami. Vyrobí jej za vás specialisté z AJAS Corporation s.r.o. (na internetu hledejte pod odkazem tvorba webových stránek). Web funkční, estetický i optimalizovaný. A to doslova a do písmene za hubičku, tedy velmi přijatelnou cenu. Posuďte sami.

Opravdu cenově dostupné webové stránky

Základní web vás s designem podle předlohy, šablony či dodané grafiky vyjde na pouhých 7500 korun měsíčně s jeho správou od 300 korun měsíčně. Tato cena zahrnuje i základní funkce webu i SEO, za určitých podmínek i SSL certifikát.

Web pokročilý a jednoduchý e-shop

Budete-li mít zájem o web pokročilý, připravte si zhruba dvojnásobek. Ten však bude přinášet i takové služby, jako jsou jazykové mutace a analýzy zákazníka a konkurence. Plánujete provozovat jednoduchý e-shop? Investice do takového webu dosáhne zhruba dvaceti tisíc korun. S možností programování různých prvků a funkcí na míru.

Web jednoduchý na editaci i redesign

Jak vidíte, i cena toho nejpokročilejšího webu je velmi přijatelná. V podstatě dosahuje zlomku ceny, který by si webdesignér naúčtoval na web základní. Všechny zmíněné weby navíc lze upravovat a přizpůsobovat. K tomu jsou jednoduché na editaci i případný redesign. Volba je proto, myslíme, jasná, respektive by měla být, nebo ne? Více informací najdete na odkazu tvorba web stránek.

SDÍLEJTE