Chytrý telefon HUAWEI P50 Pro

Chytrý telefon HUAWEI P50 Pro

SDÍLEJTE

  Čím vás překvapí chytrý telefon HUAWEI P50 Pro? Je celkově revolucí ve všech směrech, které vás napadnou. Rádi fotíte? Odteď vám bude spolehlivě a k naprosté spokojenosti sloužit špičkový fotoaparát HUAWEI XD Optics, stejně jako výkonný čip Snapdragon 888 a bezrámečkový 120Hz OLED panel.

OLED obrazovka i pro skutečné „fajnšmekry“

Displej 6,6‘‘ s jemností na úrovni 450 PPI vám ukáže novou realitu bez hranic. Rozlišení 2 700 x 1 228 pixelů je zárukou, že si vychutnáte fotografie i videa v dokonalé kvalitě. Předností displeje telefonu HUAWEI P50 Pro je 120Hz obnovovací frekvence, s níž jsou animace i hry výrazně příjemnější pro vaše oči.

Dokonalý fotoaparát Huawei P50 Pro

S hlavním 50Mpx snímačem zachytíte ty nejlepší snímky plné úžasných detailů. Implementován byl dokonce i netradiční 40Mpx černobílý senzor s ohniskem 26 mm a clonou f/1.6 pro pořízení famózních černobílých fotografií. Telefon disponuje i teleobjektivem s 3,9 násobným přiblížením s ohniskem 90 mm a 64Mpx rozlišením a clonou f/3.5 a nechybí ani OIS.

13Mpx přední kamera

Rádi děláte selfie? Tahle kamera vám udělá ohromnou radost, a to i při slabém osvětlení. Velmi ji doplňuje umělá inteligence, jež díky pokročilým algoritmům pozvedne portrét o level výš. Novinka technologie XD Fusion Pro, s níž fotoaparát pojme dvojnásobek světla , rovněž můžete natáčet ve 4K nebo zpomalená videa s 960 FPS ve Full HD kvalitě.

Otisk prstu či obličej a odemykání

Pro drtivou většinu zákazníků je bezpečnost uživatelských dat velmi důležitá. Huawei to ví, a proto je HUAWEI P50 Pro 2021 vybaven čtečkou otisků prstů přímo v displeji. Odemykat můžete i obličejem, a to i v naprosté tmě.

Snapdragon 888

Inovativní architektura umožnila u Snapdragon 888 citelný nárůst výkonu v porovnání s předchozími generacemi. Tím je nám k dispozici s jinými nesrovnatelný výkon třeba při automatické úpravě nočních snímků či hraní moderních her. Výkon je garantován v každém okamžiku díky chladicímu systému 3D Graphene pro rychlý a stabilní odvod tepla.

Rychlonabíjecí baterie s kapacitou 4360 mAh

Skládací mobil Huawei P50 Pro vás mile překvapí i díky své baterii s kapacitou 4360 mAh, kterou lze dobíjet 66W rychlonabíjením. Za pár minut zvýšíte kapacitu baterie i na 60 %. Telefon podporuje bezdrátové nabíjení až 50 W.

Telefon chráněn před prachem i stříkající vodě

HUAWEI P50 Pro je vybaven stupněm krytí IP68, což znamená, že garantuje ochranu před stříkající vodou a prachem. V laboratoři byl otestován i na ponor do hloubky 1,5 m na 30 minut.

Tohle vše, ale i snadný přístup ke zkratkám nebo obchod s aplikacemi Huawei AppGallery, jež je stále rozšiřován, je vám s Huawei P50 Pro plně k dispozici.

SDÍLEJTE