Představujeme mobil Nokia 7900 Crystal Prism

Představujeme mobil Nokia 7900 Crystal Prism

SDÍLEJTE
Nokia v minulém týdnu odhalila svůj poslední příspěvek kolekce Prism, Nokia 7900 Crystal Prism zaměřenou na spotřebitele, kteří kladou důraz na design. Díky svému hladkému diamantovému designu s krystalickou středovou klávesou model Nokia 7900 Crystal Prism pokračuje v trendu zvýrazňování geometrických tvarů a osobitého stylu kolekce Prism.

Nokia 7900 Crystal Prism bude dostupná v prvním čtvrtletí roku 2008 za předpokládanou maloobchodní cenu 375 eur bez daní a dotací.

Společnost Nokia navázala spolupráci s kreativní designérkou Frédériq Daubal. Výsledkem této spolupráce jsou jedinečné grafické designy leptané laserem, nezaměnitelné tapety, stejně jako exkluzivní příslušenství řady Nokia 7900 Crystal Prism. Tapety inspirované Daubal komunikují odraz světla a zachycují podobu hranolů a trojúhelníků.

„Ve společnosti Nokia neustále hledáme nové a inovační tvary, styly a materiály ve spojení s vyspělými funkcemi a osobní zkušeností,“ uvedla Jo Harlow, která ve společnosti Nokia dohlíží na kategorii Live. „Kromě toho i nadále vyhledáváme příležitosti ke spolupráci s designéry a umělci, kteří jsou špičkou ve svém oboru a kteří nám mohou nabídnout svůj talent a myšlenky tak, abychom vytvořili produkt vyhovující jedinečným osobním potřebám životního stylu spotřebitelů.“

Grafické zpracování zadního hliníkového krytu společně s podmanivými světelnými efekty činí každý přístroj jedinečným a doplňuje nádherný vzhled telefonu Nokia 7900 Crystal Prism.

Vedle kombinace zvláštního designu a technologie je součástí modelu Nokia 7900 Crystal Prism pozoruhodně velký OLED displej s organickými moderními digitálními uměleckými tapetami inspirovanými designérkou Frédériq Daubal. Pokud jde o technologické hledisko, model Nokia 7900 Crystal Prism se dodává s fotoaparátem s rozlišením 2 megapixely, technologií 3G pro rychlé a snadné stahování a prohlížení internetu, interní pamětí o velikosti 1 GB a hudebním přehrávačem s dokonale sladěnou náhlavní sadou. Uživatel si může svému vkusu rovněž přizpůsobit i barvu podsvícení klávesnice a vybrat si ze čtyřiceti devíti různých barev.

O Frédérique Daubal

Frédérique Daubal je známá francouzská umělkyně a designérka. Kromě grafických návrhů je rovněž talentovanou módní návrhářkou a spolupracuje s jednotlivci a reklamními agenturami na mnoha experimentech v souvisejících oborech.

SDÍLEJTE