Co se změnilo na nových pistolových laserech Holosun LS111

Co se změnilo na nových pistolových laserech Holosun LS111

SDÍLEJTE

Na začátku roku Holosun představil nové pistolové lasery, které nahradily starší modely LS111 G/R/IR. Ty se přitom vyráběly od roku 2015, nyní se však dočkaly vylepšení. Zajímá vás, co přesně se změnilo?

V čem vám laser pomůže?

Pistolový laser oceníte v případě, že potřebujete provést rychlou a maximálně pohotovou střelbu prakticky bez míření. Jakmile laser zapnete, stačí, když budete sledovat velmi dobře viditelný paprsek a výsledné zamíření pro vás bude mnohem jednodušší. Samozřejmě za předpokladu, že máte laser správně nastřelený.

Stejné jméno, modernější provedení

Nová řada pistolových laserů se jmenuje zcela totožně jako ta stará, tedy LS111. Zakoupit ji přitom můžete ve všech dostupných vlnových délkách, to znamená v zeleném, červeném a infračerveném spektru světla.

Pokud patříte mezi náročnější střelce, můžete zvolit spíše titanové modely LE111 v řadě Holosun Elite, která nabízí velmi dobré a odolné provedení ve své řadě military grade. Standardní popisovaná řada (LS111) je zhotovena z velmi kvalitního a odolného polymeru.

Bohaté příslušenství

Při zakoupení se kromě samotného pistolového laseru můžete těšit na širokou nabídku příslušenství. Součástí balení jsou totiž klíče pro instalaci, klíče pro korekci horizontální a vertikální osy a držák baterie CR1/3N.

Holosun dále do balení přidává 2 praktické aplikátory pro tekutou závlačku, která slouží pro zafixování šroubů rektifikace a vazelínu, která pomáhá zvyšovat odolnost šroubů ve vodě.

Více informací ze světa sportovní a jiné střelby najdete na www.holosun.cz.

 

SDÍLEJTE