Elektrokoloběžka představuje moderní způsob dopravy. Ocení ji i statní chlapi

Elektrokoloběžka představuje moderní způsob dopravy. Ocení ji i statní chlapi

SDÍLEJTE

Kdysi platilo, že se opravdový chlap pozná podle toho, že má v garáži zaparkované nadupané auto. Doba ale pokročila. Dnes už se i statní muži starají například o ekologii. Navíc nechtějí stát v nekončících kolonách na silnicích. Právě proto si pořizují elektrické koloběžky, jež jsou ideálním dopravním prostředkem do městského ruchu.

Elektrické koloběžky jsou perfektní do měst, zkracují dobu dojezdu

Kvalitní elektrokoloběžka rozhodně není nějakou hračkou pro děti a teenagery, nepochybně tento dopravní prostředek náležitě ocení také dospělí lidé. Jen si představte, kolik času musíte trávit každý den v zácpách, když jedete do práce. Často se čekání protahuje na desítky minut. Elektrická koloběžka tento problém odstraní. Dostanete se s ní snadno a rychle kamkoliv. Je malá a úzká, takže se protáhnete klidně mezi auty, jejichž řidičům se budete moci jen potutelně zasmát. Bát se nemusíte ani toho, že by jízda byla příliš pomalá, špičkové elektrokoloběžky dokážou vyvinout rychlost až kolem 50 km/h, což bohatě stačí, ve městě stejně zpravidla nelze jezdit rychleji ani autem.

Nemusíte se bát, že si nebude mít koloběžku kde dobít. V rámci modernizace měst se objevují solární multifunkční dobíjecí stanice, u kterých si dobijete koloběžky, elektrokola a další přibližovadla.

Unesou dokonce těžkotonážní chlapy

Příkladem moderních elektrokoloběžek jsou modely značky BLUETOUCH. Jsou přímo zrozené pro muže, mají nosnost až 120 kilogramů, takže se na ně mohou postavit také ti z vás, kteří mají přeci jen nějaké to kilo nadváhy, potažmo svalové hmoty. Zmíněná značka vyvinula elektrokoloběžky, jež na jedno dobití dojedou cca 60 kilometrů, takže se nemusíte neustále starat o dobíjení každý den. Pakliže se bojíte bolavých nohou, dá se pořídit elektrická koloběžka se sedátkem, díky němuž bude jízda ještě komfortnější záležitostí. Elektrokoloběžku rádi nahradíte za automobil či veřejnou dopravu, vaši kolegové a přátelé vám budou závidět a časem se k vám jistě přidají. Elektrokoloběžky jsou zkrátka moderním způsobem dopravy, který ocení i správní chlapi.

SDÍLEJTE