Fitness hodinky a náramky nejen pro monitoring aktivit

Fitness hodinky a náramky nejen pro monitoring aktivit

SDÍLEJTE

V poslední době se lidé čím dál častěji vydávají na cestu za zdravějším životním stylem. Sport a další pohybové aktivity se tak stávají pomalu ale jistě běžnou aktivitou mnoha z nás. Na popularitě získávají i různé sportovní doplňky. Jedním z nich jsou fitness náramky pro monitorování aktivit.

Fitness náramky jako módní doplněk i pomocník

Pro méně náročné, kteří nevyžadují tolik funkcí a preferují nenápadný vzhled, jsou jako stvořené fit náramky, které zaujmou svojí kompaktní velikostí a užitečnými funkcemi jako je měřič tepové frekvence, krokoměr, budík a spousta dalších. Ty si najdou svoje využití při různých indoorových i outdoorových aktivitách. Kromě toho jsou fitness náramky i zajímavým módním doplňkem, který můžete díky široké nabídce barevných variant snadno sladit s vaším outfitem.

Dotykové hodinky

Při každodenním nošení i při sportu vám přijdou vhod hodinky dotykové. Ty na první pohled zaujmou nejen svým moderním a elegantním designem, ale také tím, co umí a v jakých oblastech vám mohou poskytnout důležité informace. Kromě informování o vašem zdraví, srdečním tepu, spálených kalorií nebo o kvalitě spánku vás šikovně upozorní i na příchozí hovor nebo SMS zprávu. Stačí je jen spárovat s mobilním telefonem.

Smart varianta pro náročnější uživatele

Náročnější uživatele pak nadchnou sportovní smart hodinky, které překvapí svojí výbavou. Vybrat si můžete hned z několika sportovních režimů, takže můžete monitorovat vaši oblíbenou sportovní aktivitu jako je chůze, běh, cyklistika nebo plavání. Tento sportovně módní doplněk potěší muže i ženy. Dámské smart hodinky potěší nejen ženy sportovně založené, ale i ty, které preferují sportovní a ležérní módu. Dodají styl, eleganci a jako mávnutím kouzelného proutku doladí outfit.

SDÍLEJTE