FOXcam Wi-Fi vyfotí špičkové snímky a natočí dlouhá videa

FOXcam Wi-Fi vyfotí špičkové snímky a natočí dlouhá videa

SDÍLEJTE

 

Pořiďte si kvalitní fotopast, která vytvoří snímky ve špičkové kvalitě a s jejíž pomocí natočíte dlouhá videa. FOXcam Wi-Fi nabízí skvělé vlastnosti a příznivou cenu, díky čemuž se těší stále větší oblibě.

Fotopast lze ovládat na dálku

Fotopast FOXcam s Wi-Fi připojením lze pohodlně obsluhovat na dálku za přímé viditelnosti ve vzdálenosti 20 metrů. Díky technologii Wi-Fi si můžete pořízené snímky prohlížet na dálku, aniž byste museli zapachovat vnadiště. 

Do mobilního telefonu si přitom nainstalujete přehlednou aplikaci, která je k dispozici na operační systém Android i iOS. Podporuje češtinu i slovenštinu a s jejím ovládáním proto nebudete mít prakticky žádné potíže. 

Mobilní telefon je nejprve třeba přes aplikaci propojit s fotopastí. Následně si již můžete pohodlně prohlížet veškeré snímky, stahovat si uložené záznamy a měnit nastavení daného zařízení. 

Režim časovače i časosběru

Popisovaná fotopast vyniká také po stránce kvality pořizovaných fotografií a videí. Dokáže vyfotit až 10 fotek hned po sobě a poradí si i s natočením až 3minutového videa. Navíc umí pracovat v režimu časovače i časosběru. 

O perfektní kvalitu snímků se přitom stará rozlišení 30 MPx. V případě videí poté oceníte technologii SuperHD videa v rozlišení 1728 × 1296 px. Na skvělou kvalitu se můžete těšit jak u denních, tak i u nočních fotografií. Speciální technologie FOXmove zvyšuje dosah PIR čidla a technologie FOXraw zvyšuje celkovou ostrost a hloubku barev. Díky tomu se na pořízené fotografie a videa budete chtít dívat zas a znovu. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

SDÍLEJTE