Hledáte levné VPS a nebaví vás kompromisy?

Hledáte levné VPS a nebaví vás kompromisy?

SDÍLEJTE

Proč si draze pořizovat vlastní servery, když si je mohu výhodně pronajmout. 

Virtuální server, neboli VPS se stal oblíbenou volbou pro všechny, kteří chtějí užívat výhod klasického serveru, avšak investice spojené s pořízením vlastní serverovny jsou moc vysoké. Virtuální server (VPS) lidé a firmy oceňují především pro provoz vlastních webových stránek, které zde fungují mnohem spolehlivěji než na klasickém hostingu. Možností využití je ovšem daleko více. Množství firem na virtuální servery například instaluje ERP nástroje pro řízení firemních zdrojů.

Virtuální server jako řešení vhodné takřka pro každého

Virtuální server je dostupný skutečně pro každého. Levné VPS je možné pronajmout za méně než sto korun za měsíc. Čím větší požadavky firma nebo jednotlivec na provoz svého VPS má, tím více konečná cena samozřejmě roste. Zejména pro menší a střední firmy jde ale o řešení, které bude prakticky vždy výhodnější než pořizování vlastních serverů. 

Podnikatel v tomto případě musí investovat nemalé peníze do samotných serverů, a navíc také řešit jejich uložení, chlazení a vybudovat okolo serverů celkovou infrastrukturu. Levná není ani následná údržba, někdo se o drahá zařízení totiž musí starat a být v případě poruchy k dispozici. A protože jde technika neustále kupředu, po pár letech bude majitel řešit upgrade rychle zastaralých serverů za novější. Není tedy složité si spočítat, že v naprosté většině případů je výhodnějším řešením pronajmout si virtuální server, kde všechny tyto záležitosti řeší jeho provozovatel. 

Komplexní řešení nejen oblasti pronájmu virtuálního serveru nabízí společnost Faster CZ. Její klienti si mohou vybrat, mezi servery s operačním systémem Linux nebo Windows. Linux server tak mohou využívat například pro provoz webových stránek a na serveru s Windows nainstalovat firemní software. Ideální řešení zkrátka najde každý.

SDÍLEJTE