Holosun uvádí 3 zásadní novinky. Nezmeškejte je!

Holosun uvádí 3 zásadní novinky. Nezmeškejte je!

SDÍLEJTE

V loňském roce proběhla výstava IWA 2018, na které byly představeny některé novinky od značky Holosun. V tomto článku najdete přehled zajímavých kolimátorů a pistolového laserového zaměřovače, které jsou nyní k dostání.

Kolimátor HS512C/T zaujme svým bytelným zpracováním

Za nejspíše největší přednost tohoto kolimátoru lze považovat jeho bytelnou konstrukci. Na první pohled přitom můžete vidět podobnost s kolimátorem 510C. Velkou výhodou modelu HS512C/T je především jeho bezproblémové použití společně se zvětšovacím modulem.

Modely 403R a 503R mají reostatový volič intenzity osvětlení osnovy

Další novinku symbolizují modely 403R a 503 R. Rozdíl mezi oběma zařízeními přitom spočívá v přepínatelné osnově. Zatímco první zmíněný model nabízí pouze tečku 2 MOA, druhý model nabízí volitelný obrazec 65 MOA/2 MOA.

U nové řady R stojí za zmínku také viditelný ciferník na víku baterie. Tím výrobce míří na klasické kolimátory s reostatovým voličem intenzity osvětlení osnovy. Obrazec se nepřepíná prostřednictvím tlačítek, ale pomocí přepínatelného odporu.

Výkonný pistolový laser LS111G/R/IR

Na závěr si ještě krátce představíme nový pistolový laser LS111G/R/IR, který se nabízí v červené, zelené nebo infračervené složce světla. Je zhotoven z polymeru a velkou výhodu symbolizuje skutečnost, že lze ovládat jak pravou, tak i levou rukou. Za velmi slunečného počasí se přitom můžete těšit na viditelnost zeleného laseru až na vzdálenost 15 metrů.

Pro více informací ze světa kolimátorů a laserových zaměřovačů navštivte web www.holosun.cz.

 

SDÍLEJTE