Jak se stát úspěšní při propagaci a prezentaci služeb?

Jak se stát úspěšní při propagaci a prezentaci služeb?

SDÍLEJTE


Hledáte specialisty, kteří se zabývají výrobou reklamních stojanů? Svěřte Vaši zakázku do péče společnosti MarkSimon a budete nadšeni z jejich kvalitní práce i originálních nápadů. Reklamními stojany můžete sdělit důležité informace i připoutat pozornost. Česká firma MarkSimon nabízí možnost výroby a následného dodání reklamních stojanů v různých velikostech i tvarech. Portfolio naší firmy si můžete prohlédnout zde www.marksimon.cz.

Využití reklamních stojanů

Reklamní stojanylze použít k nejrůznějším propagačním i prezentačním účelům. Nemusí se však jednat pouze o stojany na letáky či prospekty, avšak mohou najít uplatnění také jako informační stojany. Stojany obvykle disponují jednoduchou manipulací a pro svou variabilnost mohou být využívány soukromými i veřejnými institucemi. Běžně se s nimi můžeme setkat před vstupem do muzeí, na úřadech, v knihovnách i galeriích. Reklamní stojany mohou být nápomocné také při pořádání výstav a různých expozic. Chystáte-li se na veletrhu prezentovat Vaše služby a výrobky, pak vězte, že právě reklamní stojany Vám mohou být jedinečným pomocníkem.

Nechejte si pomoc s instalací reklam od MarkSimon

Společnost MarkSimon se však nezabývá pouze výrobou reklamních stojanů, ale také instalací reklam velkoplošných formátů. MarkSimon Vám nejprve na zakázku vyrobí reklamní loga, cedule či světelné výstrče a pak je nainstaluje na Vámi zadané místo. K tomuto účelu používají pracovníci firmy MarkSimon pojízdnou plošinu, díky níž mohou zmíněné reklamní produkty instalovat až do výšky osmi metrů. O pomoc můžete firmu MarkSimon požádat také v případě, že si nevíte rady, jak správně polepit Vaše služební auta nebo jiné prostory samolepkami.

 

SDÍLEJTE