Jaké novinky plánuje Holosun pro rok 2023

Jaké novinky plánuje Holosun pro rok 2023

SDÍLEJTE

Výrobce kolimátorů Holosun neustále přichází s novými a novými produkty. A rok 2023 není výjimkou. Jednotlivé novinky byly představeny na výstavě SHOTshow 2023, která se konala v Las Vegas. Zajímá vás, na co všechno se můžeme těšit? 

Výbava pro termovize a noční vidění

Mezi vůbec nejočekávanější novinky letošního roku bezpochyby patří výbava pro termovize a noční vidění. Pojďme si je ve stručnosti představit.

Pod označením DRS-NV Holosun představí digitální reflexní zaměřovač nočního vidění. V podstatě se jedná o kombinaci klasického kolimátoru a nočního vidění s optickým senzorem 1024 × 768 bodů při 60 FPS. Zaměřovač nabídne osminásobný digitální zoom. Předností je také napájení baterií 18350. Součástí nabídky navíc bude i PRO verze, jejíž součástí bude kvalitnější čip. Zároveň se u ní budete moct těšit na kvalitnější a čistější obraz. 

Druhým očekávaným vybavením je zaměřovač s termovizí DRS-TH. U něj se můžete těšit na pět režimů vykreslení scény. Součástí nabídky by opět měl být jak základní tak, i PRO model, který se pochlubí o 33 % vyšším rozlišením jádra termovize. 

Nová řada kolimátorů

Další očekávanou novinkou je řada kolimátorů SCRS. Jedná se o solárně napájené puškové kolimátory, které vychází z již dobře známé řady SCS. Těšit se můžeme na poměrně kompaktní rozměry. Kolimátor zároveň bude disponovat stejným footprintem, jako má model HE509T. V prodeji budou minimálně dvě verze. Jednat by se mělo o kolimátor s tečkou 2 MOA a MRS, tedy přepínatelným systémem osnov. 

Nového kolimátoru SCRS bychom se měli dočkat nejdříve v červnu. Jeho pořizovací cena se bude pohybovat nejspíše kolem hranice 10 000 Kč. 

Více informací ze světa kolimátorů a zaměřovačů najdete na www.holosun.cz.

SDÍLEJTE