Kdy je potřeba vyměnit displej u iPhonu?

Kdy je potřeba vyměnit displej u iPhonu?

SDÍLEJTE

iPhone je dobře vyladěné zařízení. Nestane-li se nic neočekávaného, bude vám sloužit dlouho. Někdy ale může dojít problémům, které vyřeší jen výměna displeje.

Rozbitý displej. To je problém, se kterým se za svůj život setká většina uživatelů mobilních telefonů. Poškození často nezabrání ani maximální péče a obezřetnost. V celé řadě případů navíc není jiného řešení, než display iPhone 7 vyměnit. Kdy se k tomuto radikálnímu řešení servisy uchylují?

Prasklý displej

Zrovna používáte telefon, když tu vám z ničeho nic vypadne z ruky. Seberete ho a se zděšením zjistíte, že máte na displeji obávaného pavouka. Prasklý displej je velice častým problém, s nímž se potýkají miliony uživatelů po celém světě. Řešení je přitom velice jednoduché. LCD display iPhone 7 stačí nechat vyměnit. Pro kvalitní servis se jedná o práci na několik minut. Pokud si troufnete, můžete výměnu provést i sami doma. Originální LCD display iPhone 7 totiž na internetu pořídíte za velice dobré ceny.

Prasklá dotyková vrstva

Snažíte se ovládat váš iPhone, ale ten přestal bez reagovat? Chyba zřejmě bude v dotykové vrstvě. Jestliže technik určí jako vadnou právě dotykovou vrstvu, příliš mnoho možností není. U prasklého displeje je možné využít alternativních cest v podobě speciálních lepidel, dotyková vrstva takové možnosti nenabízí. Jediným řešením tak bývá výměna displeje.

Kde pořídit náhradní díly?

Troufáte si na opravu svépomocí? Pak pro vás máme tip na kvalitního prodejce s dobrými cenami. Je to eshop iSwap.cz. Právě tady naleznete stovky náhradních dílů nejen pro iPhone 7, ale i novější modely. Pořídíte tu originální náhradní díly za lepší ceny než v certifikovaných obchodech. Jestliže ale chcete ušetřit, můžete sáhnout i po neoriginálních dílech. U nich si ovšem dávejte velký pozor. Jestliže je na váš telefon namontujete, přijdete o možnost iPhone reklamovat v obchodě, kde jste jej pořídili.

 

SDÍLEJTE