Kolik řemínků na chytré hodinky vlastně potřebujete?

Kolik řemínků na chytré hodinky vlastně potřebujete?

SDÍLEJTE

 

Budeme mluvit o Apple Watch, avšak platí to vlastně univerzálně i pro jakékoliv další chytré hodinky. Jedním z důvodů, proč jsou tak oblíbené, je možnost vyměnit řemínek. U tradičních hodinek je výměna řemínku docela komplikovaná, u Apple Watch si pásek vyměníte třeba každý den podle outfitu úplně jednoduše.

Klasických hodinek si můžete pořídit vícero a střídat je podle outfitu. Apple Watch jsou poněkud dražší záležitostí, takže budete mít jedny a nakoupíte si více řemínků. Jenže kolik? Kolik jich potřebujete? Sportovní na běhání, kovový do společnosti, nebo raději kožený?

Kolik řemínků byste měli vlastnit?

Když by každý spočítal svoje řemínky na chytré hodinky, dostali bychom mnoho různých čísel. S pásky na Apple Watch je to totiž jako s botami. Někteří lidé jich mají jen pár: pracovní, společenské a na cvičení. Další vlastní plný botník, aby je vždy sladili i s barvou oblečení.

Řemínky jsou v podstatě to samé. Drtivá většina lidí má ale více než jeden. Za prvé potřebujete jeden na běžné nošení, který je pohodlný a hodí se ke všemu. Pro většinu lidí je to originální řemínek, s nímž si Apple Watch pořídí. Za druhé potřebujete nějaký sportovní náramek, který vydrží pot a špínu. Většina lidí má pak ještě nějaký třetí pro speciální slavnostní příležitosti.

Pořídit si raději originální nebo alternativní náramek?

Jistě víte, že Apple prodává oficiální řemínky. Takový Apple Watch náramek přímo od Apple je však mnohem dražší než náramek od alternativního výrobce. Jeho kvalitou si můžete být 100% jistí, na druhou stranu i u alternativních výrobců najdete kvalitní kousky. Kromě toho u třetích stran objevíte i daleko větší výběr. Různé firmy vyrábí řemínky přímo na plavání, přichází s nejrůznějšími barvami, designy a originálním provedením. Apple je v tomto stále poměrně konzervativní. Tak pro co se rozhodnete vy?

SDÍLEJTE