Kvalitní váhy do prodejen i laboratoří

Kvalitní váhy do prodejen i laboratoří

SDÍLEJTE

Jestliže potřebujeme odvážit nějaké zboží, hmotu či jiné předměty se skutečnou přesností, neobejdeme se bez naprosto kvalitní a spolehlivé váhy. Můžeme také potřebovat, aby váha nejen vážila, ale i propočítávala cenu za jednotku, cenu celkovou atd. Toto všechno dnešní váhy umí, stačí jen vědět, kde se po nich poohlédnout.

Kvalita, na kterou je spolehnutí

Na našem trhu jsou kupříkladu kvalitní váhy Kern. Můžete z jejich dílny zakoupit váhy počítací, obchodní, nerezové obchodní, laboratorní váhy, plošinové váhy, váhy kojenců a další. Stejně tak je k dispozici i mnohé příslušenství jež vám s vážením pomůže, jako jsou mosazná závaží, nerezová závaží, ocelová závaží… Dokonce od firmy Kern můžete zakoupit i váhy paletové, zdravotnické váhy pro obézní pacienty nebo těžce pohyblivé pacienty, jeřábové váhy a mnohé jiné netradiční typy.

Potřebujete laboratorní váhu?

Bohatá je i nabídka laboratorních vah. Ty jsou nejvíce využívány v lékárnách, výzkumných laboratořích, zlatnictvích… Dnešní laboratorní váhy jsou nejen velmi přesné, ale mají spoustu dalších funkcí. Umí provádět převody mezi jednotkami hmotnosti, můžete s nimi provádět procentní vážení, využít režim počítání kusů, vytvářet databáze receptur nebo využít funkci vážení na závěsném háku, který se nachází na spodní straně váhy.

Velmi precizní je kupříkladu laboratorní váha PEJ od výrobce Kern. Je metrologicky ověřitelná a má mnoho funkcí. Vážicí plošina je z nerezavějící oceli, interní i externí kalibrace, LCD displej, tárování, nulování, počítací režim, procentuální vážení, toleranční vážení, možnost spodního vážení závěsným hákem, databáze receptur, možnost změny jednotky hmotnosti, výstupy odpovídající GLP, váhu lze propojit s PC nebo tiskárnou, nabíjení síťovým adaptérem nebo nabíjecím akumulátorem.

Podívejte se sami na kompletní nabídku vah na stránkách vahy-obchod.sk. Jistě si vyberete tu správnou do výroby, obchodu i laboratoře.

SDÍLEJTE