Nadrozměrnou přepravu přenechejte odborníkům

Nadrozměrnou přepravu přenechejte odborníkům

SDÍLEJTE

Věděli jste, že nadrozměrná přeprava se řídí přesně stanovenými pravidly? Pokud tedy potřebujete přepravit z jednoho místa na druhé větší náklad, je nezbytné obrátit se na společnost zprostředkovávající nadměrnou přepravu. V následujících řádcích vám prozradíme, jak celý proces probíhá a na koho se v dané oblasti obrátit.

V první řadě je nezbytné zajistit potřebná povolení a naplánovat pečlivě trasu tak, aby po ní mohl jet tahač. O všechno se postará logistická společnost Easy Logistics, v jejíž nabídce je nadměrná přeprava. Zvládne převézt těžké i nadrozměrné náklady. Zajistí mimo jiné i potřebný doprovod.

Služby od Easy Logistics

Společnost Easy Logistics, která na tuzemském trhu působí řadu let, přistupuje ke svým zákazníkům individuálně. Nadrozměrná doprava má specifické požadavky, což odborník respektuje. Zachovává i kvalitu a nízké náklady, takže se nemusíte bát, že by vás nadrozměrná přeprava zruinovala.

Profesionál disponuje bohatým vozovým parkem, a tak zvládne za pomoci svých tahačů přepravit také pásovou a kolovou techniku, stavební stroje, ba dokonce i zemědělskou techniku, trafostanice, velké konstrukce, rámy, turbíny či generátory. V podstatě nezáleží na délce, jen je limitována váha, a to do 53 tun. Přeprava nadrozměrných nákladů vás tedy uspokojí po všech stránkách.

O všechno se postarají specialisté

O přepravu nadrozměrných zásilek se stará proškolený personál, jenž má bohaté a dlouholeté zkušenosti. Přeprava těžkých nákladů může být zprostředkovávána nejen v rámci České republiky, ale i ostatních evropských zemí. Zeptejte se přímo společnosti, jestli je schopna zajistit přepravu těžkých zásilek tam, kam potřebujete.

Kontaktujte společnost skrze infolinku, kterou najdete na webových stránkách easylogistics.eu.

SDÍLEJTE