Nevíte, jak uchopit těžké břemeno? My ano!

Nevíte, jak uchopit těžké břemeno? My ano!

SDÍLEJTE

Problémem těžkých břemen je především obtížná manipulace s nimi. S ní vám pomůže správně zvolená zvedací a manipulační technika. Jaké existují možnosti?

Způsobů, jak uchopit a z bodu A do bodu B přemístit těžké břemeno, je hned několik. Řešení představují manipulační či rozpěrné traverzy, C- háky, nakládací vidlice, různé druhy kleští (mechanické, manipulační, hydraulické, elektromotorické, pneumatické, svěrací), drapáky, kladnice, samohybné tahače a spousta a dalších vychytávek, s jejichž pomocí i zvednutí toho nejtěžšího břemene bude hračkou.

Obraťte se na profesionály

Všechny najdete v nabídce společnosti Conncept Machinery s.r.o. zabývající se návrhem, konstrukcí a výrobou tzv. prostředků pro uchopení břemene. Cílem společnosti je navrhnout a dodat svým zákazníkům to nejvhodnější řešení z oblasti zvedací a manipulační techniky. A to se jí daří na výbornou.

Vybíráme manipulační techniku

Volba správného manipulačního zařízení je nesmírně důležitá. Jedině správně zvolená manipulační technika usnadní zaměstnancům práci a zvýší jejich výkonost, což by mělo být v zájmu majitele každé firmy, v níž je transport těžkého nákladu na denním pořádku.

Co je třeba mít na paměti?

Vybíráte manipulační techniku? V první řadě dobře zvažte její účel. Pro většinu typů břemen totiž existuje hned několik řešení. V potaz je na místě vzít veškeré faktory a omezení, která jsou s daným břemenem spojena, ať již se jedná o frekvenci manipulace, prostorová či provozní omezení, ergonomii práce s daným manipulačním prostředkem atd.

Traverzy, C-háky a nakládací vidlice

Desítky kilogramů až stovky tun snadno přemístí manipulační jeřábové traverzy. Pro přepravu břemen s dutinou, jako jsou svitky plechů, drátů, role papírů, roury atd., je možné použít tzv. C-háky. Manipulujete-li s paletami, přijdou vám vhod nakládací vidlice. S volbou konkrétního produktu vám zcela jistě poradí odborný personál společnosti Conncept Machinery s.r.o.

SDÍLEJTE