Obchodování online vám umožní aplikace R MobileTrader

Obchodování online vám umožní aplikace R MobileTrader

SDÍLEJTE

Abychom si zajistili finance, můžeme podnikat mnohé aktivity. Někdo chodí do klasického zaměstnání, jiný se rozhodl využít svůj talent, um, šikovnost a podniká, jiný může získávat peníze prostřednictvím obchodování online. Jestliže jsou akcie kurzy a další mnohé záležitosti kolem ekonomiky vašim koníčkem nebo obživou, mohla by se vám líbit šikovná aplikace R MobileTrader.

Aplikace intuitivní, jednoduchá, s mnoha funkcemi

Pokud je ve vašem hledáčku plnohodnotná mobilní obchodní platforma, můžete se spolehnout právě na R MobileTrader. S touto aplikací můžete ihned obchodovat s více jak 100 finančními aktivitami a také sledovat, jak se vyvíjí každým okamžikem globální ekonomika.

V reálném čase budete obchodovat s více než stovkou měnových párů, deriváty, zlatem a samozřejmostí jsou i akcie. Stocks app vám přinese analytické zdroje. Získáte prognózy, online obchodní signály nebo shrnutí ekonomických událostí. Říká vám něco integrace platformy pro kopírování obchodů? I toto umí. Jednoduše si najdete nejúspěšnější obchodníky a můžete se svézt na jejich úspěchu.

Také budete mít dokonalou kontrolu nad účty a prostředky. Budete provádět vklady, sledovat obchodní historii, získávat zajímavé bonusy. A což takhle virtuální (demo) účet pro začátek na finančních trzích? S touhle aplikací jej máte k dispozici. RoboForex neboli Robo Markets Ltd je evropský broker regulovaný podle CySEC, licence č. 191/13, pod jeho křídly se vám bude jistě dařit.

Do telefonů i tabletů

Ať už používáte moderní chytrý telefon, nebo máte raději větší podobu zařízení, jako je třeba tablet, R MobileTrader je přizpůsobená pro všechny takovéto typy zařízení. Stačí si ji stáhnout do svého zařízení a začít používat.

Jestli vás zajímají recenze od uživatelů, kteří tuto aplikaci využili před vámi, vězte, že na play.google.com získala skvělých 4,6 hvězd z pěti možných. Určitě vám to napoví mnohé o tom, zda jí můžete důvěřovat. Vyzkoušejte ji na vlastním zařízení a uvidíte, že s ní budete plně spokojeni. Ať už jste v obchodování „kovaní“, nebo teprve začínáte a všemu se učíte.

SDÍLEJTE