PISALEK(AI) učí Čechy využívat GPT3 pro tvorbu textů

PISALEK(AI) učí Čechy využívat GPT3 pro tvorbu textů

SDÍLEJTE

Budoucnost marketingové tvorby a PR je tady! Copywritery začíná pomalu nahrazovat umělá inteligence. Šetří náklady i čas, kromě toho má nekonečnou zásobu kreativních nápadů. Stačí se ji naučit využívat.

Mnoho Čechů je k AI nedůvěřivých. Takový přístup se však nevyplácí, protože by vám také pěkně rychle mohl ujet vlak. Myslíte, že vaše konkurence se bude AI bát, nebo vsadí na řešení, které jim ušetří, přitom přinese stejnou kvalitu jako copywriter?

Jak funguje umělá inteligence na tvorbu textů?

Průlom v oblasti tvorby textů přinesla nezisková organizace OpenAI, která přišla s autoregresivním jazykovým modelem GPT3. Ten je natrénovaný za pomocí internetových dat. Zjednodušeně řečeno mu byla předložena obrovská spousta textů v různých jazycích a on se z nich naučil, jaká je struktura vět, která slova se obvykle vyskytují pospolu apod. Podobným stylem se ostatně jazyky učí i lidský mozek. Musí si osvojit slovíčka, zažít si, jaký je slovosled, ustálená spojení apod.

Jazykový model GPT3 podporuje samozřejmě i češtinu. Položíte-li dotaz v češtině, dostanete v ní také odpověď. Umění spočívá v tom správně se zeptat, pak jsou výsledky opravdu kvalitní. Pro představu toho, jaké texty dokáže produkovat umělá inteligence, se podívejte na První blog psaný AI.

Nebojte se AI, využijte ji ve svůj prospěch

Zajímá vás, jaký newsletter nebo příspěvek na Facebook by jazykový model GPT3 dokázal vytvořit pro váš business? Spojte se s odborníky z PISALEK(AI). Pomohou vám využít umělou inteligenci k vytváření poutavého a jedinečného obsahu. Ušetříte spoustu času i peněz a vydáte se cestou budoucnosti. V budoucnu bude umělá inteligence v marketingu a PR využívána ještě více, tak se jí nebraňte. V PISALEK(AI) vám vše vysvětlí a se vším pomohou. Nemusíte umělé inteligenci zcela porozumět, stačí, když se ji naučíte využívat ve svůj prospěch.

SDÍLEJTE