Platební brána do světa jednoduchých a bezpečných plateb

Platební brána do světa jednoduchých a bezpečných plateb

SDÍLEJTE

 

V poslední době, zřejmě i díky covidu, se rozmohl internetový obchod raketovou rychlostí. Lidé raději nakupují v klidu z pohodlí domova, bezpečně a přehledně. S rozvojem technologií zase přišlo zjednodušení placení. Zajisté jste již slyšeli termín platební brána. Pojďme si tedy jednu platební bránu, pomocí které probíhá online platba mnohem jednodušeji, představit.

Co je platební brána?

Platební brána je síť, přes kterou vám vaši zákazníci převádějí finanční prostředky. Je velmi podobná fyzickému terminálu, který používá již většina kamenných obchodů. Při používání platební brány musí zákazníci a firmy spolupracovat na provedení transakce. Jakmile zákazník zadá objednávku, platební brána ověří údaje o kartě zákazníka a zkontroluje, zda má na svém účtu dostatek finančních prostředků, aby vám zaplatil.

Platební brána Pays

To je moderní platební řešení nejen pro e-shopy, ale i prodejce služeb na internetu jako je třeba ubytování, školení, nejrůznější příspěvky atd. Platby jsou bezpečné, rychlé a jednoduché.

Pays spolupracuje s mnoha e-commerce platformami. Například Woocommerce, Shoptet, smsticket, FastCentrik, FAPI, Simpleshop, Prestashop, Reservanto, Trevlix jako malý výčet z řady dalších.

Funkce platební brány Pays

Služby Pays využívají i velké a úspěšné firmy jako je ePojisteni.cz, pivovar Bernard, smsticket. Také několik měst, včetně hlavního města Praha, kterému chodí přes platební bránu Pays online platba za rezidenční parkování. Pays řeší platby i pro Charitu ČR a všechny její pobočky.

Platební bránu lze jednoduše ovládat i z mobilní aplikace pro iPhone i Android. Vaši zákazníci mohou využít nejrůznější druhy plateb dle svých preferencí – kartou, mobilem i převodem, dále přes QR kód, Google PayApple Pay nebo PayPal.

Sami se rozhodnete, kdo zaplatí poplatky. Můžete je zaplatit vy jako obchodník, nebo je naúčtovat vašemu zákazníkovi.

Online platba s Pays přináší mnoho výhod

Nepotřebujete IT specialistu, abyste mohli začít využívat služby Pays. Spuštění systému nevyžaduje žádné složité programování, aktivace je velmi jednoduchá. Zvládne ji každý budoucí uživatel. Platební brána se dá nasadit na jakýkoli web nebo třeba Facebook. Jednoduše se vygeneruje platební odkaz v administračním rozhraní.

Pays poskytuje mnoho služeb (včetně bezplatných), jako jsou platební odkazy, platební předpisy, opakované platby, e-produkty, jednoduchý systém bezplatných vratek, zasílání připomínek zákazníkům v případě nedokončení platby, internetová pokladna, podporuje rychlé SMS notifikace, tvorba a odesílání daňových dokladů a další zajímavé funkce a volitelné služby. Jednoduše si vyberete, co vám bude vyhovovat.

Důležitou výhodou Pays je, že neúčtuje žádný paušál za využívání služeb, a to ani při malém obratu. Poplatky jsou pouze transakční za příchozí platby, jsou velmi nízké, jsou jasně dané smlouvou a přehledně zobrazené na měsíčním výpise. Spoustu poplatků oproti jejich konkurenci vůbec nemají a neúčtují.

Příjem záloh i plateb předem je také velmi jednoduchý. Pokud chcete, aby vám zákazník zaplatil okamžitě, jednoduše vygenerujete link platebního předpisu a ten se automaticky odešle zákazníkovi na jeho e-mail.

Služby Pays si můžete vyzkoušet nanečisto. Pošlete si třeba 20 Kč a uvidíte, jak celý proces funguje. Peníze vám samozřejmě poté vrátí.

S platebními branami se v dnešní době roztrhl pytel, jsou samozřejmě potřeba při té spoustě transakcí, které dnes a denně probíhají. Placení přes platební bránu je oblíbené hlavně pro svou jednoduchost a rychlost. Je však velmi složité si v tomto obrovském světě online plateb vybrat spolehlivého parťáka. S Pays vsázíte na jistotu, lety ověřené zkušenosti a jako důkaz máte spoustu spokojených klientů.

SDÍLEJTE