Počítač ASRock Beebox N3150/N3050 nyní s Windows 10, větším výkonem a barevný

Počítač ASRock Beebox N3150/N3050 nyní s Windows 10, větším výkonem a barevný

SDÍLEJTE

Ať již hledáte PC pro systém domácího kina, kancelář nebo průmyslový tisk, ASRock Beebox je skvělé řešení – 0,6 l NUC mini PC, který vyhoví všem druhům potřeb. Aktualizovanou verzi pohání čtyřjádrový pocesor Intel N3150 SoC, 32GB eMMC SSD a dostanete k němu zdarma 64-bit Windows 10 Home Edition.

Navzdory kompaktním rozměrům je ASRock Beebox stále do značné míry rozšiřitelný. Uživatelé mohou instalovat až 16 GB DDR3 paměti, nebo pro maximalizaci výkonu pevný disk velikosti 2TB. Beebox přidal i na zevnějšku – k dosavadní černé, bílé a zlaté verzi přibyl nově také stříbrný variant.

Beebox je světově první mini PC s portem USB typu C. Je také jediné, které podporuje tři monitory, H.265 dekódování a přehrávání 4K videa přes dva porty HDMI, nebo DisplayPort, což je možné díky exkluzivnímu designu dvoukanálové paměti. Celý systém má nízkou spotřebu energie a je extrémně tichý. V režimu Eco pro stahování torrentů nebo jiné lehké aktivity je téměř neslyšitelný, takže jej můžete mít třeba i v ložnici.

Více informací naleznete na stránce o Beebox: http://www.asrock.com.tw/microsite/Beebox/index.html

SDÍLEJTE