Podnikáte a nemáte vlastní web? Velká chyba!

Podnikáte a nemáte vlastní web? Velká chyba!

SDÍLEJTE

O tom, že internet vládne světem, jistě víte. Ve světě obchodu to však platí ještě víc než kdekoliv jinde. Ať už máte velkou firmu prodávající auta, nebo jste drobnými živnostníky v oblasti cukrářských výrobků, měli byste mít vlastní webové stránky. Jen tak se o vás bude vědět.

Nemusíte být žádnými počítačovými experty, abyste si mohli zřídit web

Naštěstí v současné době existují možnosti, kterak mít webové stránky i bez toho, abyste měli větší povědomí o tom, co je seo optimalizace, nebo byli zdatnými grafiky a programátory. Na internetu, kde jinde, najdete odborníky, kteří vám připraví „internetovou tvář“ firmy podle vašich představ. To, že jste kápli na pravé profíky, nejspíš jako laik jen tak nepoznáte. Nicméně mějte na paměti, že dobrý web je takový, který se ve vyhledávačích umisťuje na prvních místech, zároveň je přínosem pro vaše potencionální klienty. Rovnováha je v tomto případě víc než žádoucí. Určitým vodítkem jsou pro vás i kladné recenze.

Vlastní web můžete mít určitou dobu i zcela zdarma

Vlastní webové stránky si vytvoříte prostřednictvím Saywebpage jednoduše ještě dnes. Navíc máte možnost užít si jich po dobu 30 dnů zcela zdarma. Pravda, na zjištění, jak moc nový web vaší firmě prospívá, je to krátká doba, nicméně k prvotnímu „osahání“ to stačí. Z připravených návrhů si vyberete šablonu, která nejvíce odpovídá vašemu zaměření, a pak už jen píšete texty, jimiž chcete zaujmout, přesvědčit a získat zákazníka. Máte k dispozici veškeré možnosti úprav – typ písma, velikost, barva a podobně.

Nemáte čas, případně chuť vytvořit vlastní web? Nechte si jej udělat na míru!

Webové stránky na míru jsou vůbec asi nejlepší možností. Získáte tak nadčasový design, seo nastavení, datovou optimalizaci. Webové stránky Brno pro vás mají na výběr ze tří variant. Balík mini, klasik a profi. Záleží na vás, co vše od fungujícího webu očekáváte.

 

SDÍLEJTE