Pořiďte si kvalitní tvrzené sklo a obal na Xiaomi Redmi 9A

Pořiďte si kvalitní tvrzené sklo a obal na Xiaomi Redmi 9A

SDÍLEJTE

V současné době jsou chytré telefony od značky Xiaomi velice oblíbené, ostatně není se čemu divit, protože jsou výkonné a disponují i fotoaparátem s nadstandardními parametry. Velice oblíbený je i starší model Xiaomi Redmi 9A s osmijádrovým procesorem a baterií s kapacitou 5 000 mAh. I když se tento smartphone už neprodává, stále na něj můžete sehnat tvrzená skla a obaly. V následujících řádcích vám poradíme, kde příslušenství zakoupíte.

Smartphone Xiaomi Redmi 9A se stal populární především pro jeho nízkou pořizovací cenu. Zadní fotoaparát má 13 megapixelů, přední zase 5 megapixelů. Samozřejmě nechybí GPS, dual SIM a microSD slot pro rozšíření vnitřního úložiště. Potěší vás moderní design a velký displej s rozlišením HD+.

Tvrzené sklo za pár korun

Velkou výhodou je, že tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 9A pasuje i na model 9C. Když se podíváte na internet, nemusíte utrácet stovky korun za ochranné sklo, protože vás vyjde i do stovky. Stačí vědět, kde nakupovat. Sklo chrání před umaštěním, poškrábáním a prasknutím, když vám zařízení omylem spadne třeba na zem. Vzhledem k tomu, že tvrzené sklo, které je k dostání na webu Tvrzenaskla.eu, má tloušťku pouhých 0,33 mm, je zachována dokonalá citlivost doteku.

Průhledný obal

Xiaomi vyrábí smartphony s pěknými odstíny, a proto by byla škoda zakrývat záda koženým krytem. Ideální volbou jsou průhledné obaly na mobil, protože ukážou půvabné barvy. Samozřejmě zakoupit se dají i různě barevné varianty, záleží tedy na vašem vkusu a představách.

Přijatelné ceny, rychlé dodání a široký sortiment. Přesně tak by se dal charakterizovat e-shop Tvrzenaskla.eu, odkud můžete začít objednávat. V nabídce jsou produkty nejen na mobilní telefony od Xiaomi, ale také od dalších značek, včetně Applu, Samsungu, Huawei a podobně.

SDÍLEJTE