Potřebujete získat certifikát ISO 14001 nebo ISO 45001? Víme, kde vám pomohou

Potřebujete získat certifikát ISO 14001 nebo ISO 45001? Víme, kde vám pomohou

SDÍLEJTE

V dnešním světě není vůbec snadné vlastnit společnost a plnit nejrůznější nařízení, pravidla, zákony a normy tak, aby bylo naše podnikání ve všem legální, dle zákonů a nehrozily nám sankce. Mnohé normy a jejich splnění nám ale pomáhají také růst před zákazníky i obchodními partnery. Ukazují jim, že se chováme ekologicky, myslíme na životní prostředí, při práci dbáme o bezpečí zaměstnanců apod. K získání certifikátů je ale potřeba dojít, provést ve firmě mnohdy úpravy, změnit spoustu zajetých rutin… Pomoci získat certifikáty ISO 14001 a 45001 vám pomůže TSÜ, a.s.

Systém environmentálního managementu

Podíváme-li se na normu ISO 14001 systém environmentálního managementu, zjistíme, že firmám poskytuje organizační rámec pro ochranu životního prostředí a pokyny, jak postupovat při měnících se podmínkách prostředí, aby tvořily rovnováhu se sociálně ekonomickými potřebami společnosti. Ať už podnikáte v jakémkoli oboru, je pro vás certifikát vycházející z normy ISO 14001 určen. K tomu, aby bylo ve společnosti splněno spoustu kritérií k získání tohoto certifikátu, je potřeba určit hranice aplikovatelnosti systému, interní a externí záležitostí a určit povinnosti, které budou pro společnost závazné. K nastavení a splnění tohoto všeho vám pomůže právě TSÜ a.s.

Poohlížíte se po certifikátu ISO 45001?

Právě o tom, že je vaše společnost při všech svých činnostech a procesech zaměřena na zajištění ochrany zdraví zaměstnanců a jejich bezpečnosti při práci, svědčí certifikát ISO 45001. I tato norma je stejně jako výše uvedená určena široké škále organizací bez ohledu na velikost, zaměření nebo typ. Jde ale o to, aby měla společnost vážný zájem o provádění a udržování systému bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Oslovte společnost TSÜ a sdělte jí své přání či potřeby. Ráda vám pomůže k získání certifikátů ISO, které jsou pro vaši společnost stěžejní.

SDÍLEJTE