Použité stolové vyvrtávačky: Kvalitní práce za výrazně nižší cenu

Použité stolové vyvrtávačky: Kvalitní práce za výrazně nižší cenu

SDÍLEJTE

Hledáte stolovou vyvrtávačku, ale nechcete investovat do nové? Řešením je bazar použitých strojů. Použité frézky, deskové vyvrtávačky a další vás mohou přijít na rozumné peníze, a navíc jejich funkce není nikterak odlišná od nových strojů. Když ještě k tomu zvolíte dobrého prodejce, který garantuje kvalitu a 100% funkčnost jako u nového stroje, nemůžete sáhnout vedle.

Výhody deskové nebo křížové vyvrtávačky z druhé ruky

Jak jistě víte, stolové vyvrtávačky jsou vybaveny křížovým stolem umožňujícím pohyb ve dvou vzájemně kolmých směrech. Stůl je obvykle otočný, což umožňuje na jedno upnutí obrábět čtyři strany součásti. Někdy je možno na jedno upnutí obrábět z pěti stran. Stolové vyvrtávačky jsou vyráběny v menších velikostech, obvykle do průměru vyvrtávacího vřetena 110 až 130 mm a jsou určeny pro obrábění součástí do cca 20 000 kg.

U křížových vyvrtávaček je stůl pohyblivý pouze v příčném směru, ve směru kolmém se po loži pohybuje stojan. Takto uspořádané stroje jsou používány pro frézování rovinných ploch u dlouhých obrobků. Tyto vyvrtávačky jsou středních rozměrů s průměry vřetena 90-160 mm.

Ať už potřebujete jednu konkrétní nebo více typů vyvrtávaček, je dobrou možností sáhnout po použitém stroji. FERMAT zaručuje špičkovou kvalitu nabízených vyvrtávaček, které prošly důkladnou kontrolou. Mezi nejznámější výrobce vyvrtávaček patří FERMATTOSŠKODAPAMAUNIONJUARISTISCHARMANNKURAKIWOTAN a další. Na www.fermatmachinery.com/pouzite-stroje najdete to, co hledáte. Rychle a s garancí.

Vše najdete u FERMAT Machinery

Poskytujeme poradenství a zajištění financování námi dodávaných strojů a technologií, demontáže a přepravy strojů, montáže, seřízení a uvedení strojů do provozu zákazníka, základní zaškolení obsluhy pro běžný provoz a další. Pro více informací přejděte na www.fermatmachinery.com.

SDÍLEJTE