Proč se rozhodnout pro fotopasti s cloudovým úložištěm a jaký model vybrat

Proč se rozhodnout pro fotopasti s cloudovým úložištěm a jaký model vybrat

SDÍLEJTE

Někteří lidé si pořídí fotopast a následně tápou v tom, jak ji vlastně správně nastavit tak, aby fungovala, jak má. Pokud je to i váš případ, můžete sáhnout po fotopasti s cloudovým úložištěm. Takový model vás totiž tohoto problému zbaví.

Jaké jsou výhody cloudového úložiště

Cloudové úložiště u fotopasti funguje na podobném principu, jako třeba na mobilu. Zkrátka a jednoduše díky němu získáte přístup k vašim snímků a videím, ať už jste zrovna kdekoliv. Konkrétně cloudové úložiště Molnus symbolizuje profesionální řešení, které se těší velké popularitě.

Tento cloud je k dispozici zcela zdarma. Na úvod vám jen stačí vytvořit si bezplatný uživatelský účet a spárovat s ním vaši novou fotopast. Následně se již řešení o vše podstatné postará za vás. 

Jakou fotopast vybrat

Na trhu je k dostání velká spousta fotopastí. Někdy tak může být obtížné se v celé nabídce správně zorientovat a vybrat si mezi jednotlivými modely svého favorita. Níže proto uvádíme inspiraci na tři konkrétní modely, které úložiště Molnus podporují.

Pokud hledáte fotopast s příznivou cenou, můžete vsadit na FOXcam SG880-4G. Tato fotopast zaujme přítomností velmi rychlého 4G modemu, kvalitního snímače a optiky. Také pracuje se špičkovou technologií FOXraw, díky níž mají snímky vysoký detail a dynamiku.

Druhým zajímavým modelem je Bolyguard BG310-MFP, což je nejmenší fotopast s odesíláním na světě. Tato fotopast pracuje s technologií BolyRaw, která se postará o špičkovou kvalitu snímků. Noční snímky přitom upravuje podle křivky a těšit se tak můžete na skvělé rozložení světla.

A pokud nechcete dělat žádné kompromisy, lze doporučit fotopast MG984-36. V jejím případě se můžete těšit na odesílání videí ve vysokém rozlišení, podporu 4G sítě a skvělou rychlost. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz

SDÍLEJTE