Rychlý, úsporný a intuitivní tisk etiket? To jsou tiskárny Zebra

Rychlý, úsporný a intuitivní tisk etiket? To jsou tiskárny Zebra

SDÍLEJTE

Adekvátní označení veškerých produktů je alfou i omegou funkčního podnikání, ať už prodáváte v kamenné prodejně, či preferujete posílání svého zboží skrz e-shop. Pokud vašima rukama projdou stovky položek měsíčně, nesmíte zapomenout na poctivou optimalizaci jednotlivých detailů celého procesu. Mnoho začínajících podnikatelů si neví rady především se štítky a etiketami. Jak je vyřešit snadno?

Specializované zařízení

Jestli máte v plánu realizovat například PPL etikety na klasické kancelářské tiskárně, ihned na tuto myšlenku zapomeňte. Její provoz je totiž pro dané účely pomalý, zbytečně nákladný a také složitý. Každá ušetřená koruna i minuta vám z dlouhodobého hlediska vytvoří značný rozdíl v příjmech. Jaký způsob představuje mnohem vhodnější variantu?

Jednou z nejpopulárnějších voleb jsou známé tiskárny Zebra. Pokud teprve začínáte s podnikáním, oceníte nejlevnější typ za cenu okolo čtyř a půl tisíce korun. V případě průmyslového využití přijde vhod spíše technologický zázrak za několik desítek tisíc. Ať tak, či onak, užijete si svižný a kvalitní tisk s řadou šikovných funkcí.

Nechte si poradit od expertů

Zvláštní kategorií je i samotný software, jehož volba dělá vrásky nejednomu majiteli firmy. Vyhlášeným programem je třeba Bar Tender. BarTender software je k dispozici zdarma ke stažení, takže si jej můžete jednoduše vyzkoušet. Přichází rovnou v několika provedeních. Každé z nich má své silné stránky, stejně jako slabiny, tudíž konzultujte svá přání s profesionály.

Chystáte-li se posílat stovky balíků, navštivte internetové stránky pod výše vloženými odkazy. Dostanete se do internetového obchodu, který nabízí komplexní inventář zboží pro všechny obchodníky, skladníky i živnostníky. Zároveň si u těchto expertů lze domluvit pronájem ověřeného softwaru, na jehož základě ušetříte spoustu práce i peněz.

SDÍLEJTE