Samoobslužné automyčky od BKF CarWash nabízí komplexní mytí aut

Samoobslužné automyčky od BKF CarWash nabízí komplexní mytí aut

SDÍLEJTE

Rozhodli jste se rozšířit Váš pneuservis o nové služby a nadchla Vás nabídka společnosti BKF CarWash na její automyčky? Prodej automyčekBKF CarWash probíhá zcela bezkonfliktně. Samoobslužné bezkontaktní automyčky jsou vybaveny moderní technologií a jsou tím nejlepším, co momentálně svět automyček nabízí.

Výhody samoobslužných bezkontaktních automyček

Bezkontaktní automyčky bkfcarwash.cz/samoobsluzne-bezkontaktni-automycky/ jsou oblíbené nejen u svých majitelů, ale především u řidičů. Jsou schopny nabídnout rozsáhlou škálu služeb a současně uspokojit i toho nejnáročnějšího klienta. Se samoobslužnými automyčkami se Vám podaří vybudovat potenciál spokojených zákazníků, kteří se k Vám budou pravidelně, a navíc rádi vracet. Samoosblužné bezkontaktní automyčky navíc nevyžadují obsluhu stálého zaměstnance. Dá se říct, že fungují na principu samoobsluhy. Zatímco klient se bude starat o očistu svého čtyřkolového mazlíčka, Vy se můžete i na dále věnovat svému podnikání. Zařízení, kterým automyčky BKF disponují, jsou vybaveny vysoce kvalitním zařízením. Mezi standardní mycí programy patří hlavní mytí zaměřující se na odstraňování nečistot, oplach, konzervaci pomocí vosku a závěrečný oplach – leštění. Hlavní mytí se děje za přítoku teplé změkčené filtrované vody s přídavkem tekutého šamponu nebo neutrálního chemického prášku pro lak. Právě tak se dá totiž docílit komplexního odstraňování nánosů špíny a prachu, včetně hmyzu.

Podmínky pro pořízení automyčky BKF CarWash

Dříve než investujete finance do pořízení jakékoliv automyčky, měli byste znát odpověď na řadu otázek. Tou stěžejní je především výběr a volba nejlepší lokality. Jako ideální se jeví lokality v místech, kde se pohybuje pravidelně mnoho osob. Za taková místa lze označit kupříkladu centrum města, sídliště, lokality u hlavních silnic, rušné komunikace či křižovatky. Stěžejním předpokladem je dobrá viditelnost objektu, snadná dostupnost, možnost vjezdu z pravé i z levé strany. Automyčky společnosti BKF CarWash jsou vhodné do měst nad 5 tisíc obyvatel.

SDÍLEJTE