Společnost Huawei představila 6 nových produktů na svém globálním představení produktů

Společnost Huawei představila 6 nových produktů na svém globálním představení produktů

SDÍLEJTE

 

Společnosti nabídka nových produktů Huawei mnoho unkcí, jsou globálně Launch ed a ukázaly, jak společnost poskočila na míle před svou konkurenci. Spolu s novou inovativní a estetickou produktovou řadou se společnost postarala také o další rozvoj svého ekosystému 1+8+N. Bezproblémová integrace umělé inteligence do všech zařízení společnosti Huawei by pomohla jejím spotřebitelům ve více směrech. Od sportu přes zábavu až po spánek – systém 1+8+N má za cíl zlepšit vše.

FreeBuds Pro

Jediným významným rozdílem mezi FreeBuds a FreeLace je přítomnost propojovacího kabelu mezi dvěma sluchátky u FreeLace Pro. Huawei FreeBuds a FreeLace Pro představují vážnou konkurenci pro Airpods Pro od Applu a Galaxy Buds Pro od Samsungu. Sluchátka FreeBuds jsou nejen krásná na pohled, ale mají i pořádný výkon. Díky Kirinu A1, který sluchátka pohání, dokáže zařízení nabídnout aktivní potlačení hluku až o 40 dB.

Uvnitř těchto sluchátek je umístěno Bluetooth 5.2 a baterie, která s největší pravděpodobností překoná sluchátka Apple a Samsung. Nové Bluetooth umožňuje intenzivní párování se zařízeními. Nabízený režim uvědomění pomáhá spotřebitelům slyšet veškerá důležitá oznámení, která jsou vydávána, takže si můžete užívat nebo pracovat, aniž byste byli zcela odříznuti od světa.

Hodinky GT 2 Pro

Hodinky GT 2 Pro jsou aktualizovanou verzí svého předchůdce, modelu GT 2. Nejvýraznějším doplňkem těchto hodinek je přidání bezdrátového nabíjení Qi. To znamená, že hodinky nabije jakákoli bezdrátová nabíjecí podložka a ztráta nabíječky dodané s hodinkami nebude znamenat konec světa. s kruhovým displejem OLED a rozlišením 454 × 454 jsou tyto hodinky vybaveny slibnou výdrží baterie. S odhadovanou výdrží dva týdny budou tyto hodinky svým uživatelům stát po boku.

Obrázek hodinek Huawei fit

Hodinky Watch Fit mají vodotěsnost 5ATM, vestavěnou GPS, monitor srdečního tepu, displej AMOLED a výdrž baterie 10 dní. Zdá se, že tyto hodinky jsou skutečným konkurentem hodinek iWatch od Applu, protože nabízejí vše, co iWatch, ale za nižší cenu a s pokročilým hardwarem.

Matebook X a Matebook 14

Huawei vybavil Matebook X procesorem Intel Core i5 nebo Core i7 desáté generace a 16 GB RAM. Počítač je bez ventilátoru a spoléhá na směs výfukové komory, četných grafitových vrstev a tepelně vodivého čepu, aby udržel 14nm 15W čtyřjádrové procesory v chladu. Navíc je to první počítač Huawei s podporou Wi-Fi 6.

Plnohodnotná konzole nabízí 1,3mm zdvih kláves a plné podsvícení, zatímco trackpad je o 26 % větší než u starého MateBooku X‘ a odpovídajícím způsobem jako u MacBooku Apple je silnou státní součástí, přičemž klikání imitují piezoelektrické destičky (je jich osm) pod povrchem trackpadu. stejně jako různé MateBooky může i tento sdílet záznamy a být využit jako druhá obrazovka pro mobilní telefon Huawei nebo Honor, na kterém běží EMUI 10. Huawei v říjnu přinese bezventilátorový MateBook X, který bude doprovázet systém Windows 10 Home, ve čtyřech odstínech – stříbrném, zeleném, modrém a růžovém.

Matebook 14 od Huawei

Matebook 14 je špičková pracovní stanice. HUAWEI MateBook 14, který vyniká hluboce pohodlným plánem a úžasným provedením, obsahuje procesor AMD Ryzen 4000 řady H a ventilátory HUAWEI Shark Fin přinášejí převážně teplé provedení. Kromě výkonu je vybaven 2K displejem HUAWEI FullView14 a podporuje chytré vychytávky včetně spolupráce na více obrazovkách, které zákazníkům pomáhají zůstat ziskovými i venku. společnost Huawei nám díky svému silnému vhledu do poptávky zákazníků opět připomněla, proč je stále gigantem. Díky technologickým inovacím, které lidem umožňují chytřejší volbu životního stylu, hraje Huawei silnou hru, pokud jde o pohodlí spotřebitelů.

SDÍLEJTE