Víte, kde najdete bohatou nabídku pánských i dámských sportovních hodinek?

Víte, kde najdete bohatou nabídku pánských i dámských sportovních hodinek?

SDÍLEJTE

V dnešní době se stále více osob v mladém i středním věku věnuje sportu. Důvodů je mnoho, ale k těm stěžejním patří potřeba hýbat se a vyrovnat tak nepoměr, který máme ze sedavého zaměstnání, nebo ze zaměstnání, ve kterém se sice hýbeme, ale zapojujeme jen stále ty samé svaly. Abychom za pár let nebyli abnormálně obézní, netrpěly naše záda, klouby, cítili jsme se dobře, je dobré alespoň nějaký sport vykonávat. A takové sportovní hodinky mohou být výbornou motivací. Umí toho skutečně mnoho a nadšené z nich jsou ženy i muži.

Kvalitní sportovní hodinky s GPS

Funkcí, které vaše náramkové hodinky mohou mít, je skutečně mnoho. Pokud vás lákají hodinky s GPS, i tuto šikovnou funkci mezi nimi najdete. Má ji např. model SmartWatch Polar Vantage M2. Vícebarevný displej vás informuje o telefonátech, SMS, lze ovládat hudbu z telefonu, nechybí předpověď počasí. Určitě kromě GPS využijete i budík, odpočitávadlo, zámek tlačítka, monitoring spánku, měření tepové frekvence přes zápěstí. Ke sportovním funkcím patří krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, stopky, tréninkový deník, upozornění na nečinnost nebo sportovní režimy. Jsou ideální pro disciplíny jako plavání, běh, cyklistika, do tělocvičny a fitka nebo pro zjištění vaší zdatnosti. Voděodolnost je do 30 m.

Tyto i mnohé jiné pánské sportovní hodinky najdete na hodinkovna.cz, což je autorizovaný obchod s hodinkami.

Vyberou si i ženy

Mezi nabízeným zbožím nechybí ani dámské sportovní hodinky v mnoha stylech, z různých materiálů a spoustou nejen sportovních funkcí. Se slevou 30 % si právě teď můžete koupit model RUBICON, což jsou chytré hodinky v moderním a k mnoha typům outfitů ladící sportovní hodinky.

Podívejte se na hodinkovna.cz a vyberte si ty nejlepší hodinky, nebo obdarujte někoho ze svých blízkých třeba na blížící se Vánoce.

SDÍLEJTE