Vsaďte na nejmodernější vybavení. Pořiďte si fotopast s cloudem

Vsaďte na nejmodernější vybavení. Pořiďte si fotopast s cloudem

SDÍLEJTE

Někteří prestižní výrobci fotopastí ke svým 4G LTE fotopastem nabízejí takzvané cloudové úložiště. Víte, o co přesně se jedná a v čem spočívají jeho výhody?

Jak to funguje u fotopastí ScoutGuard?

Cloudové úložiště již nějakou dobu nabízí i výrobce fotopastí ScoutGuard, a to například u svého modelu MG984-30MHD. Jeho cloud nese označení Molnus a charakterizuje jej logo usmívajícího se mráčku.

Nespornou výhodou cloudu je rozhodně skutečnost, že s jeho pomocí velmi snadno a rychle nastavíte vaši fotopast. Pokud jste tedy například ve světě fotopastí nováčkem a moc jim nerozumíte, jedná se o perfektní volbu.

Stabilní a kvalitní služby

Pokud vsadíte na fotopast s cloudem, nebudete se muset potýkat s potížemi na straně poskytovatele e-mailových služeb. Pomocí cloudu zároveň budete moct velmi pohodlně měnit nastavení vašeho zařízení, případně si i komfortně prohlížet galerii veškerých pořízených snímků. Zároveň si prostřednictvím cloudu lze i jednoduše vyžádat fotografii v přítomném okamžiku.

Cloud můžete bez problémů používat kdykoliv a kdekoliv, nejste vázaní na určité zařízení ani místo. Stačí vám pouze stabilní internetové připojení.

ScoutGuard MG984 s cloudem perfektně funguje

Pokud si chcete výhod cloudu užívat i vy, můžete zvážit pořízení fotopasti ScoutGuard MG984. Ta s ním totiž pracuje prakticky bez problémů, a navíc se jedná o absolutní špičku na trhu. Nebudete se muset trápit s nastavováním fotopasti a jejím provozem a celkově vám zjednoduší život.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

 

SDÍLEJTE