Výkonné tiskárny pro náročné potřeby podnikatelů a firem

Výkonné tiskárny pro náročné potřeby podnikatelů a firem

SDÍLEJTE

Spousta z nás doma vlastní tiskárnu ať již více či méně výkonnou. Od takové tiskárny většinou neočekáváme příliš mnoho, jelikož ji použijeme jednou za čas pro občasný tisk, který nás zachrání před stáním fronty v copycentru. Opačný případ je využití tiskárny ve firmách, kde se tento přístroj stává nezbytností ke každodennímu chodu společnosti. A kde naleznete velký výběr tiskáren přesně dle Vašich požadavků a přání?

Společnost CPD – REAtrade se širokou nabídkou tiskáren a bohatými zkušenostmi

Společnost CPD – REAtrade, s.r.o. nabízí komplexní služby spojené s tiskárenstvím od A do Z. Hledáte ideální tiskárnu do Vaší společnosti? Řešíte tiskové problémy se stávající tiskárnou? Potřebujete prodloužit záruční dobu tiskárny? S tím vším Vám pomůže  společnost  CPD – REAtrade, která má již více než 30 leté zkušenosti se standardními i nestandardními tiskovými úlohami a problémy a je jedničkou v tomto oboru. 

Laserová nebo jehličková tiskárna?

Dnes již na trhu existuje nepřeberné množství typů tiskáren, které se přesně přizpůsobí druhu činnosti Vaší firmy. Potřebujete tisknout dokumenty ve větším formátu než je A4? Volte výkonné jehličkové či řádkové tiskárny, které se rovněž hodí i do prašného prostředí v průmyslu či logistice. Velkou výkonnost množství druhů tisku Vám zaručí laserová tiskárna. Tato tiskárna bez problému zvládne tisk i na silnější materiály či tisk na tepelně senzitivní materiály jako je plast nebo PVC. V nabídce rovněž naleznete tiskárny určené speciálně pro tisk plastových ID karet, palubních lístků nebo čárových kódů.

Mobilní tiskárny pro menší podnikatele

Pro podnikatele s menšími obchody či stánky čeká v nabídce CPD – REAtrade mobilní tiskárny účtenek a etiket. S touto kompaktní, lehkou a výkonnou mobilní tiskárnou vytisknete téměř kdekoliv účtenku nebo štítek a to jen díky připojení Wi-Fi, Bluetooth nebo USB.

SDÍLEJTE