Zajistěte si videokonferenci přesně podle vašich představ

Zajistěte si videokonferenci přesně podle vašich představ

SDÍLEJTE

Videokonference jsou stále častějším a oblíbenějším způsobem komunikace. Jejich využití se postupně stává nedílnou součástí všech moderních firem, jelikož umožňují komunikovat s kolegy, pracovníky či partnery z různých koutů světa bez jakéhokoliv cestování. Jejich nespornou výhodou je zejména úspora času a nákladů za cestování. A jak zajistit videokonferenci, aby splnila svůj účel?

Jaké by mělo být vybavení místnosti?

Příprava videokonference vyžaduje především čas a kvalitní techniku. Pro pořádání videokonferencí je třeba vždy zajistit špičkovou techniku. Mezi nejčastěji využívanou techniku patří například LED obrazovky, projektory, projekční plátna, monitory a další konferenční technika. Vždy záleží na pojetí a velikosti videokonference. Kromě technické stránky je třeba také zajistit správné osvětlení, které umožní kvalitní projekci sdílených dat. A mnohdy opomíjené ozvučení, aby byla konference srozumitelná pro všechny účastníky.

Vyzkoušejte pronájem techniky

Na trhu dnes existuje celá řada firem, které zajišťují pronájem konferenční techniky, tak toho neváhejte využít. Pronájem projekční techniky se vyplatí zejména tehdy, pokud se nechystáte pořádat videokonference pravidelně a chcete zároveň ušetřit. Přece jen pořízení veškeré techniky není zrovna levnou záležitostí. Pronájem AV techniky a ozvučení je vhodný také v případech, když vás tlačí čas.

Vše bez starostí

Máte-li na starosti pořádání videokonference a nechcete o nic starat, pak je pro vás řešením společnost Economic Service, která má v oblasti pořádání videokonferencí velmi bohaté zkušenosti. Nejenže vám zapůjčí veškerou konferenční techniku, ale navíc vám vše nainstaluje a zprovozní. Po skončení videokonference pak provede i odinstalování techniky. Se společností Economic Service se tak můžete věnovat své práci a veškerou přípravu ponechat na nich. Pokud víte, že budete potřebovat během videokonference simultánní překlad, tak vám může zajistit i pronájem tlumočnické techniky, včetně profesionálního tlumočníka.

SDÍLEJTE