Zbavte se nepříjemného hluku jednou provždy

Zbavte se nepříjemného hluku jednou provždy

SDÍLEJTE

Komu z nás by se dobře pracovalo v místnosti, do níž proniká hluk z vedlejší místnosti? Jestliže jste nepříjemnému hluku vystaveni denně, i když si na něj můžete zvyknout, velmi negativně může časem ovlivnit vaše zdraví. Nejenže se špatně soustředíte, ale můžete být podráždění, unavení, můžete trpět bolestmi hlavy, po návratu z práce jste doslova „zbití“, aniž byste věděli, proč tomu tak je a potíže můžete mít i s usínáním, spánkem. To se odráží do dalších dnů, kdy se po spánku necítíte odpočatí, a dostáváte se do začarovaného kruhu, ze kterého nevíte, jak vystoupit ven. Přitom stačí provést odhlučnění místnosti a mít klid nejen vně, ale i uvnitř sebe.

Snadné a rychlé odhlučnění

Jestliže se rozhodnete pro průmyslové odhlučnění stroje, můžete oslovit kupříkladu společnost, kterou najdete na stránkách potichu.cz. Ta je připravená a schopná změřit hladinu hluku a navrhnout systém odhlučnění na míru. Po realizaci zakázky opět provede kontrolní měření a vystaví protokol o splnění hygienických podmínek hlučnosti provozovny.

Pokud nejste majitelem technického zařízení a hluk vás ruší, situaci určitě řešte. Ať už doléhá ze skladu, z výrobní linky či odkudkoli z jiného prostoru, mělo by dojít ke zkontrolování míry hluku a v případě, že překračuje zákonem stanovené limity, máte právo na to se bránit.

Ticho v kanceláři i v bytě

Odhlučnit se dají ale i místnosti, do nichž hluk proniká. Realizovat odhlučnění může společnost Potichu s.r.o. v kanceláři, v bytě panelového domu, ale i v rodinných domech. Společnost své zkušenosti nabírá již od roku 2011, kdy byla založena. Má za sebou více než 100 úspěšných projektů, které vedly ke kvalitnějším životům klientů, kteří ji oslovili. Pomáhá vyřešit problémy s hlukem zvláště lidem žijícím v bytových domech, kdy je ruší hlučný soused a oni si nechají odhlučnit sousedící stěnu, strop nebo podlahu. Není nezvyklé, že její služby hledají i majitelé rodinných domů, kdy po nastěhování do novostavby zjistí problém s hlukem kvůli nekvalitnímu materiálu stavby.

Kontaktujte společnost Potichu s.r.o. a vsaďte na její služby. Během pár dnů bude po hluku a vám se bude žít mnohem lépe, bez omezení z okolních hlučných prostorů.

SDÍLEJTE