Zjednodušte si podnikání díky APEX solutions

Zjednodušte si podnikání díky APEX solutions

SDÍLEJTE

Digitální technologie mají moc měnit původní systémy v každodenním byznysu. Společnost APEX solutions vyvíjí mobilní a webové aplikace, které digitalizují neefektivní manuální procesy a zjednodušují tak podnikání v různých oblastech. Díky APEXu jsou efektivnější klienti jako Česká Národní Banka, Generali Česká Pojišťovna nebo Albert. 

Nejedná se o žádný sofistikovaný a robustní systém, ale o agilně vyvinuté aplikace, které postupně mění časově a finančně nevýhodné procesy na plně nebo poloautomatické transakce. Z desítek minut se dostanete na několikasekundové zpracování, což má za následek okamžitou úsporu a skokově lepší rentabilitu.

Digitální transformace v podaní služeb Apex solutions není nic jiného než proměna zdlouhavého a manuálního procesu na mnohem automatičtější a jednodušší postup, který v konečném důsledku šetří čas i peníze. Tam, kde se doposud používali tabulky, email nebo dokonce papír a propisku, budete odteď používat aplikaci. Na notebooku nebo mobilu.

Začíná to návrhem vhodného řešení

Na první schůzce se ptáme, jak váš proces funguje teď. Podíváme se na stávající report, pochopíme posloupnost kroků, schvalovatele, zařazení procesu do celkového fungování vaší firmy. Na základě těchto vstupů a aktuálních možností navrhneme řešení, přídáme časový odhad a cenovou kalkulaci.

Při návrhu se řídíme tím, aby bylo řešení jednoduché na ovládání, funkční a zabezpečovalo v neposledním řadě relevantní výstupy. Po schválení návrhu se pouštíme do návrhu prvního prototypu. Zpravidla za několik týdnů jsme opět u klienta a prezentujeme mu první části aplikace.

S klienty pracujeme v malých týmech tak, abychom mohli rychle napředovat a postupovali v souladu s jejich představy a nároky. Tento agilní přístup nám umožňuje dokončení aplikací plně odpovídajících požadavkám a potřebám klientů v rekordně krátkých časech.

Nejsme ale pouze dodavatele řešení. Pokud nemáte zkušenosti s IT projekty nebo digitalizací, nevadí, rádi vám pomůžeme vytvořit správné zadání a určit správné priority vývoje. Našim klienty nejsou jenom manažery IT, ale i lidi z business divizí, financí. Digitalizujeme procesy pro velké banky, pojišťovny ale i pár lidové startupy.

Kromě návrhy a vývoje aplikací často pomáháme s propojením již vytvořených systému do 1 celku. Naše aplikace může zautomatizovat sběr dat, zabezpečit jejich tok mezi dalšími aplikacemi a vytvořit výstup v podobě přehledných grafů a tabulek, tzv. dashboardů.

Vše pod jednou střechou

Aplikace nasazujeme buď do výkonného Oracle Cloudu nebo tzv. „On-Promise“ na server zákazníka. V případě potřeby pomůžeme i s hostingem včetně pravidelného zálohování, monitorování databáz, JasperServeru pro dynamický reporting a přístupy FTP. Ve většině případů se o aplikace pak i dál staráme a zabezpečujeme podporu podle potřeb zákazníka.

Rychlá návratnost investice

 Rychlý zdigitalizovaný proces znamená úsporu nákladů. Snižuje se průměrný čas na jednu transakci. Není potřeba tolik lidských zásahů. Šetří se čas na opravu chyb. Management má instatní přístup ke sledování klíčových ukazatelů a může dělat důležitá rozhodnutí rychleji. I proto je typicky průměrná návratnost investic do digitalizace v řádů několika měsíců.

 

 

 

 

SDÍLEJTE