Elegantní skládací mobilní telefon HUAWEI P50 Pocket

Elegantní skládací mobilní telefon HUAWEI P50 Pocket

SDÍLEJTE

Slovo „pocket“ v názvu tohoto šikovného a pohledného chytrého telefonu od společnosti HUAWEI, je skutečně výstižné. Po složení můžete jednoduše vsunout telefon do kdejaké kapsy a kapsičky, což se u klasických moderních chytrých mobilních telefonů nedá. Krásné provedení, které dokazuje, že si designéři dali skutečně záležet, potěší ženy i muže.

Krása a důmyslnost na dlani…

…a to doslova. Jak již jsme uvedli, skládací mobil HUAWEI a jeho design se vážně povedli. Např. zářivě bílý povrch, který může mít, se na mikro skle leskne jako diamant. Doslova září. Mikroskulpturní 3D design jakoby chytil světlo do sítě a rozlil jej na povrch.

Všestranný telefon s hladkým chodem

Pant telefonu je vyztužen inovativními materiály, plynule se skládá a rozkládá bez nulových známek pomačkání. Během okamžiku se změní z velikosti kapesního telefonu na špičkový smartphone s plnou rozloženou obrazovkou.

Poměr stran 21:9 na 6,9 palcové hlavní obrazovce nabízí dech beroucí vizuální zážitky, díky obnovovací frekvenci obrazovky až 120 Hz. Široký gamut P3 přináší více než 1 miliardu barev pro naprosto věrné tóny a obraz. Nanoptická vrstva eliminuje odrazy a odlesky a jistě vás potěší a nadchne i vysokofrekvenční řízení stmívání PWM s frekvencí 1 440 Hz, díky němuž můžete pohodlně sledovat i za zhoršených světelných podmínek.

Naprosto profi a okouzlující fotografie

Nová obrazová technologie Ultra Spectrum obsahuje HUAWEI XD Optics a obrazový procesor True-Chroma, a tak dochází ke zlepšení čistoty a viditelnosti světla. Přirozené detaily a živé barvy jsou zvýrazněné, fotografie působí realisticky a neuvěřitelně.

Ať už fotíte rádi sami sebe, portréty, detaily květin, předmětů, nebo třeba krajiny, západy slunce nebo panoramata, fotoaparát vás nadchne. Stračí podívat se na reklamní materiály k tomuto neuvěřitelně šikovnému chytrému skládacímu telefonu.

Budete mít přehled i ve složeném stavu

Přijímání hovorů, pořizování rychlých selfie, kontrolu oznámení ulehčují widgety služeb na zadní obrazovce. Přístup k navigaci a ovládání hudby při chůzi zajistí bezproblémové pohodlí v jakékoli poloze telefonu, venku i uvnitř.

Baterie, co vydrží

Baterie o kapacitě 4 000 mAh a HUAWEI SuperCharge s výkonem 40 W umožní dobíjet energii za každé okolnosti.

Ochrana soukromí i snadný přístup

Jakmile skládací mobil HUAWEI P50 pro 2021 Pocekt složíte, s povoleným režimem Super Privacy dojde k vypnutí mikrofonu, fotoaparátu nebo GPS.

Samozřejmostí je snadný přístup, ať už chcete telefon otevřít nebo zaklapnout. Dávno pryč jsou číselné kódy, odemykání funguje přes sken obličeje a boční odemykání otiskem prstu. Rychlý a pohodlný vstup do telefonu pohledem nebo dotykem jen pro vás, ať už je HUAWEI P50 Pocket otevřený nebo zavřený.

K dispozici jsou i mnohé příslušenství a aplikace, které vám zajistí skvělou dynamiku a splnění přesně vašich potřeb.

SDÍLEJTE