Jaké jsou nejoblíbenější kryty na iPhone?

Jaké jsou nejoblíbenější kryty na iPhone?

SDÍLEJTE

 

iPhone je příliš drahé zařízení na to, abyste ho nosili úplně bez obalu. Spousta lidí se krytům brání, chtějí zachovat autentický vzhled iPhonu. Ten můžete ale zachovat i s obalem, stačí vybrat správný.

Jaké kryty na iPhone si lidé pořizují nejčastěji? Tomu jsme se podívali na zoubek v e-shopu Appleking.cz prodávajícím doplňky pro Apple zařízení.

Jednobarevné plastové kryty

Mezi zákazníky jsou oblíbené zejména jednobarevné kryty z tvrdého plastu v ultratenkém provedení. Jsou příjemné na dotyk, telefon díky tloušťce 0,3 mm příliš nezvětšují a díky částečně průhlednému provedení je přes ně vidět logo Apple. Jsou podobné oficiálním krytům, jež prodává přímo Apple. Majitelé iPhonů mají prostě rádi jednoduchost a minimalismus.

Odolné „Armor“ kryty

Zejména mužská část populace si oblíbila odolné obaly na iPhone. Ty telefon ochrání nejen před škrábanci, ale díky zesíleným hranám a rohům také před nárazy. Bývají vyrobené z odolného polykarbonátu, jsou prachotěsné, mají protiskluzový povrch a telefon ochrání i při obzvlášť silném nárazu.

Různé formy transparentních krytů

Nechcete krytem pokazit elegantní vzhled svého iPhonu? Pak si pořiďte transparentní kryt na iPhone. Přes něj bude vidět krásná barva vašeho telefonu i logo Apple, přitom ho ochrání před poškrábáním, a pokud zvolíte variantu se zesílenými rohy, tak ho zabezpečí i při pádu.

Módní kryty

Zejména dámy si potrpí na módní kryty. Oblíbený je například obal na telefon Karl Lagerfeld Full Body Iconic. Jednoduchý motiv a materiál hebký na dotek jsou vynikající volbou. Ženy si pochvalují i kryty se třpytivými kamínky po obvodu, s květinami sakury nebo s designem mramoru.

Ochranný kryt s baterií

Achillovou patou iPhonů je poměrně slabá baterie, a proto mezi nejprodávanější obaly na iPhone patří také ty, co mají integrovanou baterii. Takových 10 000 mAh už dokáže přidat pořádnou výdrž.

Všechny zmiňované kryty na iPhone pořídíte na Appleking.cz.

SDÍLEJTE