Seznamte se s mobilním telefonem HONOR Magic 4 Lite 5G 2022

Seznamte se s mobilním telefonem HONOR Magic 4 Lite 5G 2022

SDÍLEJTE

Jestliže jste maniak do mobilních telefonů, určitě vás bude zajímat novinka, která se dostala na pulty obchodů, a nese honosný název HONOR Magic4 Lite 5G. Tento mobilní telefon je doslova Turbo mezi všemi stávajícími telefony na našem trhu. Vybrat si můžete z barev Titanium Silver, Ocean Blue nebo Midnight Black.

Displej větší, ostřejší a plynulejší, avšak spotřeba nízká

Obnovovací frekvence obrazovky má vliv na to, jak kvalitní obraz vidíme. HONOR Magic 4 Lite 5G 2022 nabízí bleskurychlou 120Hz obnovovací frekvenci obrazovky, plynulý a naprosto ostrý obraz vám zajistí 6,81″1 displej bez rámečků s Full HD rozlišením, který má neuvěřitelný 94 % poměr obrazovky k tělu telefonu. Dotyková vzorkovací frekvence je 240Hz.

Vysoký výkon smartphonu, ale také nižší spotřebu energie, zajišťuje procesor Qualcomm Snapdragon 5G, který byl vyroben 6nm technologií, a jež využívá více jádrovou inteligentní architekturu.

Inteligentní nabíjení využívá unikátní jednočlánková konstrukce baterie s dvojitou smyčkou. Vybitou baterii můžete dobít až na 81 % za pouhých 30 minut, a tak získáte energii na celý další den. Skvělé je, že toto inteligentní nabíjení prodlužuje výdrž baterie.

Přehrávejte směle videa a telefonujte, co vám srdce ráčí

Kapacita baterie pokryje potřebu energie na celý den. V kombinaci s technologií inteligentní úspory energie HONOR AI zajišťuje ještě vyšší výdrž. Přehrávat můžete až 12,8 hodin videa a 25,6 hodin telefonování na jedno nabití.

Co znamená HONOR RAM Turbo?

6GB operační paměti zvyšuje technologie HONOR RAM Turbo. Ta dokáže přidat 2 GB paměti RAM tím, že vyhrazuje výkon části interní ROM paměti v telefonu. I když spustíte více aplikací najednou, s RAM Turbo vám bude fungovat smartphone, jako po másle.

Vyfoťte vše, na čem vám záleží

S klasickým smartphonem se vám jistě stalo, že nestihnete vyfotit kratičký okamžik, který pomine, než fotoaparát zapnete a on se přizpůsobí k vaší spokojenosti. HONOR MAGIC4 Lite 5G má trojitý fotoaparát s vysokým rozlišením za podpory optimalizovaného obrazového algoritmu. Ten vám dovolí rychle fotit vše, co chcete.

I videa nejsou obyčejná. Vybrat si můžete z několika režimů videí, a tak denně natočit kouzelné záběry.

Jestliže se rozhodnete pro nákup smartphonu HONOR Magic4 Lite 5G 2022, buďte si jisti, že své investice nebudete litovat.

SDÍLEJTE