SDÍLEJTE
bykst / Pixabay

Téměř žádná firma se v současné době neobejde bez moderních technologií. Velké i malé podniky přesouvají do počítačové sféry celou řadu úkonů – od fakturace, správy majetku, přes nákup nového zboží až po komunikaci se zákazníky a propagaci. Optimální IT řešení a jeho spolehlivé fungování by mělo patřit mezi priority každého podniku. Společnost IT Done přichází s velmi lukrativní nabídkou.

Perfektní řešení na míru

IT Done je brněnská firma, která své služby nabízí nejen na území jihomoravské metropole, ale i v rámci celé České republiky. IT Done preferuje moderní technologie a současně co možná nejnižší náklady. Většinu úkonů se snaží řešit ze vzdáleného přístupu, což jejich práci nejen urychluje, ale pro zákazníka výrazně zlevňuje. Není třeba hradit cestu, čím se cena zakázky snižuje i o stovky až tisíce korun. Zakázky řeší individuálně a vždy s ohledem na efektivitu a specifické požadavky.

IT Done nabízí pestrou paletu služeb

Společnost se specializuje na konfigurace a instalace serverů Brno i kdekoliv jinde v České republice. Instalují profi servery od Dell (se zárukou NBD) i skládané servery na míru od SuperMicro. Zajistí také instalaci serverových systémů Microsoft Exchange Server 2010, Active Directory či jiných od Microsoft. U IT Done je možné značkové servery koupit. Nabízí produkty od špičkové značky Dell, a to nejen servery. Za výhodné ceny nabízí kvalitní notebooky, klasické počítače i disková pole.

Specialitou je Open Source software

Jako zákazník zaplatíte pouze za konfiguraci, nikoliv za software, díky tomu opět ušetříte až tisíce korun. U IT Done se zaměřují hlavně na virtuální technologie postavené na profi řešení VMware a KVM.

Nechte si poradit

IT Done zareagovala na to, že IT poradenství v Brně dosud chybělo. Pokud potřebujete najít řešení, které váš byznys posune dále, neváhejte se s IT Done spojit. Kontaktní údaje najdete na itdone.cz.